Son Haberler
CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI BERLİN GÖRÜŞMESİ SONUÇLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINI TAMAMLADI. CUMHURBAŞKANI AKINCI BUGÜN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
-www.brtk.net-
TÜRKİYE İLE LİBYA ARASINDA DENİZ YETKİ ALANLARININ SINIRLARININ DARALTILMASINA YÖNELİK ANLAŞMA RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI. TÜRKİYE ANLAŞMAYI BİRLEŞMİŞ MİLLETLER’E GÖNDERDİ. GELİŞMELERİ DUYURAN TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, DOĞU AKDENİZ’DE YUNANİSTAN VE GÜNEY KIBRIS’IN OYUNUN BOZULDUĞUNU SÖYLEDİ.
-www.brtk.net-
BAŞBAKAN ERSİN TATAR, TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE LİBYA ARASINDA İMZALANAN MUTABAKATIN DOĞU AKDENİZ’DE YENİ BİR HARİTAYA SEBEBİYET VERDİĞİNİ SÖYLEDİ. BAŞBAKAN TATAR, İMZALANAN ANLAŞMANIN SÖZ KONUSU BÖLGELERDE BULUNABİLECEK OLAN ZENGİNLİKLERDEN KIBRIS TÜRK HALKININ DA YARARLANMASI AMACIYLA YAPILACAK HAK MÜCADELESİNDE ÖNEMLİ BİR POZİSYONDA OLDUĞUNU KAYDETTİ
-www.brtk.net-
TÜRKİYE DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU DA, DOĞU AKDENİZ'DEKİ GELİŞMELERLE İLGİLİ, "BİZ KİMSEYLE SAVAŞMAK İSTEMİYORUZ AMA GEMİLERİMİ KORUMAM GEREKİYORSA DA GEREKEN ÖNLEMLER NEYSE BUNLARI ALIRIM" DEDİ.
-www.brtk.net-
LİBYA DEVLET YÜKSEK KONSEYİ BAŞKANI HALİD EL-MİŞRİ, YUNANİSTAN’IN, LİBYA'NIN ATİNA BÜYÜKELÇİSİ'Nİ SINIR DIŞI ETME KARARINA TEPKİ GÖSTERDİ. EL-MİŞRİ: YUNANİSTAN'IN KARARI DİPLOMATİK EŞKIYALIK
-www.brtk.net-
BAŞBAKAN ERSİN TATAR, GÜNEY’DEN KKTC’YE ALIŞVERİŞ İÇİN GEÇİŞLERDEN RAHATSIZLIK DUYAN RUM YÖNETİMİ’NİN TÜRK TARAFININ EKONOMİSİNE BALTA VURMAK İÇİN RUM TEMSİLCİLER MECLİSİ’NE YASA TASARISI GÖTÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.
-www.brtk.net-
KITOB VE KTSO, ‘TURİZM SEKTÖRÜNDE YERLİ ÜRETİMİN ARTIRILMASI ETKİNLİĞİ’ GERÇEKLEŞTİRDİ İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
-www.brtk.net-
VAKIFLAR İDARESİ GENEL MÜDÜRÜ İBRAHİM BENTER, KAPALI MARAŞ'IN TAMAMININ VAKIF MALI OLDUĞUNU BELİRTTİ.
-www.brtk.net-
TIP-İŞ KADROLU İSTİHDAM ÇAĞRISI YAPTI. SENDİKA, HEKİM EKSİKLİĞİNİN ARTARAK DEVAM EDECEĞİ UYARISINDA BULUNDU
-www.brtk.net-
KARŞIYAKALI VATANDAŞLAR VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ, YETERLİ AYDINLATMANIN OLMAMASI NEDENİYLE SIK SIK TRAFİK KAZALARININ MEYDANA GELDİĞİ KARŞIYAKA-GİRNE ANAYOLU ÜZERİNDEKİ KARŞIYAKA ÖZGÜRLÜK CADDESİ’NİN AYDINLATILMASI TALEBİYLE EYLEM YAPTI.
-www.brtk.net-
EMEKLİ BAŞBAKANLIK MÜSTEŞARI VE TMT KOMUTANLARINDAN ÖZER KUTBİTTİN HAYATINI KAYBETTİ.
-www.brtk.net-

Yayın Akışları

BRT1 HD

02 ARALIK  2019 PAZARTESİ
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00     GÜNDEM +    (CANLI)
11:00      KISA HABER   (CANLI)
11:05     İNGİLİZCE HABER
11:10     RUMCA HABERLER
11:15     SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
12:00     1.BOYUT    (CANLI)
13:00     GÜN ORTASI    (CANLI)
13:30     YAŞAMA SANATI
14:20     TRAFİKOLOJİ
15:00     KISA HABER (CANLI)
15:05     İNGİLİZCE HABER
15:15     RUMCA HABER
15:25     DİYETTEN FAZLASI  (T)
16:00     BURASI ÖNEMLİ     (CANLI)
17:00     KISA HABER  (TUR)
17:05     MİKROFON SİZDE
17:15     KLASİK SOHBETLER
18:00     45 +     (CANLI)
19:00    ANA HABER   (CANLI)
20:00     4. BOYUT  (CANLI)
21:00     HABER MERKEZİ    (CANLI)
22:00     1001 KONU 1001 KONUK*** 23:00    GÜN SONU   (CANLI)  ****** 23:30      İNGİLTEREDEN HABER VAR
03  ARALIK  2019 SALI
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00     GÜNDEM +    (CANLI)
11:00      KISA HABER   (CANLI)
11:05     İNGİLİZCE HABERLER
11:10     RUMCA HABERLER
11:15     SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
12:00     1.BOYUT    (CANLI)
13:00     GÜN ORTASI   (CANLI)
13:30     YAŞAMA SANATI
14:15     EĞİTİM ŞART
15:00     KISA HABER (CANLI)
15:05     İNGİLİZCE HABERLER
15:15     RUMCA HABERLER
15:25     DR. MURAT’LA KONUMUZ SAĞLIK
16:00     BURASI ÖNEMLİ    (CANLI)
17:00     KISA HABER (TUR)
17:05     SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
18:00     45 +      (CANLI)
19:00    ANA HABER   (CANLI)
20:00     YEREL YÖNETİMLER
21:00     HUKUKSAL GÖRÜŞ   (CANLI)
22:00     HAYATIMIN ÖZÜ
22:30     SİNEMA SOHBETLERİ
23:00     GÜN SONU   (CANLI) )****** 23:30     İNGİLTEREDEN HABER VAR
04  ARALIK  2019 ÇARŞAMBA
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25       SPOR HABER
08:30       HABER MASASI   (CANLI)
10:00     GÜNDEM +    (CANLI)
11:00      KISA HABER   (CANLI)
11:05     İNGİLİZCE HABER
11:10     RUMCA HABERLER
11:15     SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
12:00       1.BOYUT    (CANLI)
13:00       GÜN ORTASI   (CANLI)
13:30       YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
14:30       EVİM VE TARZIM
15:00     KISA HABER (CANLI)
15:05     İNGİLİZCE HABER
15:15     RUMCA HABER
15:20       BİZ GELDİK
16:00       BURASI ÖNEMLİ    (CANLI)
17:00       KISA HABER (TUR)
17:05       1.LİG MAÇ ÖZETLERİ
18:00       45 +     (CANLI)
19:00       ANA HABER   (CANLI)
20:00       KIBRIS ÜÇGENİ   (CANLI)
21:00       PARADİGMA   (CANLI)
22:00       BAŞARI ÖYKÜLERİ
23:00       GÜN SONU   (CANLI)
23:30       İNGİLTERE’DEN HABER VAR***** 00:00   A CUP OF CONVERSATION   *****
05 ARALIK  2019 PERŞEMBE
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00     SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00     GÜNDEM +    (CANLI)
11:00      KISA HABER   (CANLI)
11:05     İNGİLİZCE HABER
11:10      RUMCA HABERLER
11:15     SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
12:00     1.BOYUT    (CANLI)
13:00     GÜN ORTASI   (CANLI)
13:30     YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
14:30     SİNEMA SOHBETLERİ
15:00     KISA HABER (CANLI)
15:05     İNGİLİZCE HABER
15:15     RUMCA HABER
15:20     DEĞİŞEN HAYATLAR
16:00     BURASI ÖNEMLİ   (CANLI)
17:00     KISA HABER (TUR)
 17:05    SPOR
18:00     45 +     (CANLI)
19:00     ANA HABER    (CANLI)
20:00     BAKIŞ AÇISI    (CANLI)
21:00     BASIN ODASI   (CANLI)
23:00     GÜN SONU   (CANLI)
23:30     İNGİLTERE’DEN HABER VAR **** 00:00     DISCOVERIG NORTH CYPRUS
06 AALIK  2019 CUMA
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25       SPOR HABER
08:30       HABER MASASI   (CANLI)
10:00     GÜNDEM +    (CANLI)
11:00      KISA HABER   (CANLI)
11:05     İNGİLİZCE HABER
11:10      RUMCA HABERLER
11:15     SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
12:00       1.BOYUT    (CANLI)
13:00       GÜN ORTASI    (CANLI)
13:30       YAŞAMIN RENGİ     (CANLI)
14:25       KÜLTÜR SANAT
15:00       KISA HABER (CANLI)
15:05     İNGİLİZCE HABER
15:15     RUMCA HABER
15:25       KLASİK  SOHBETLER  (T)
16:00       BURASI ÖNEMLİ   (CANLI)
17:00       KISA HABER  (TUR)
17:05       1. LİG MAÇ ÖZETLERİ
18:00       45 +     (CANLI)
19:00       ANA HABER    (CANLI)
19:45       ENGELSİZ HABER
20:00       BELGESEL: SOLİ’NİN ALTIN YAPRAKLARI
21:00       SANATIN SESİ
21:30       SÖZ VE YAZII
22:15       SİNEMA PLUS
23:00       GÜN SONU   (CANLI)
23:30       İNGİLTERE’DEN HABER VAR**** 00:00       VOX POP
07 ARALIK  2019 CUMARTESİ
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00     ÇİFTÇİNİN SAATİ
08:00     SABAH HABER   (CANLI)
09:00     SİNEMA SOHBETLERİ
09:30     SESLER VE GÖRÜNTÜLER
10:00     KISA HABER    (CANLI)
10:05     BİZİMLE HAFTA SONU
11:30    HAYATIMIN ÖZÜ
12:00     ENDORFİN
12:30     ŞEFLER FİNALDE
13:00     ANA HABER   (CANLI)
13:15     ENGELSİZ BÜLTEN   (T)
13:30     MİKROFON SİZDE
13:45     K-PET SÜPER LİG   (CANLI)    (BRT 2 HD ORTAK YAYIN)
16:00    DİYETTEN FAZLASI
16:30     KUZEY YILDIZI
17:00     KISA HABER  (TUR)
17:05    ŞEHRİN GÖLGELERİ
17:45     TOP  10
19:00     ANA HABER    (CANLI)
20:00     LİSELER YARIŞIYOR
21:45     GÖNÜL SEDASI
22:30     KÜLTÜR SANAT
23:00     GÜN SONU (TUR)
23:10     İNGİLTEREDEN HABER VAR
08 ARALIK  2019 PAZAR
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00     EĞİTİM DOSYASI
08:00     SABAH HABER    (CANLI)
09:00     TV WEEKLY
09:30     DR. MURAT’LA KONUMUZ SAĞLIK
10:00     KISA HABER    (CANLI)
10:05    BİZİMLE HAFTA SONU
11:30     SÖZ VE YAZI
12:10     KUZEY KIBRIS BİSİKLET ROTALARI
13:00     ANA HABER  (CANLI)
13:30     HAFTANIN FİLMLERİ
13:45     K-PET SÜPER LİG   (CANLI)  (BRT 2 HD  ORTAK YAYIN)
16:00     EVİM VE TARZIM
16:30     BİRLİKTE PİŞİRELİM
17:00     KISA HABER
17:05     ÇOCUK PARKI
18:00     45 DAKİKA ARA
19:00     ANA HABER   (CANLI)
19:45     ENGELSİZ BÜLTEN
20:00     MÜZİK GEZEGENİ
21:00     FUTBOL ZAMANI    (CANLI)  (BRT2 ile ortak yayın)
23:00     GÜN SONU (TUR)
23:10    İNGİLTEREDEN HABER VAR

BRT2 HD

02 ARALIK  2019 PAZARTESİ
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00     KÜLTÜR SANAT
10:30     MECLİS GENEL KURULU   (CANLI)
13:00     GÜN ORTASI    (CANLI)
13:30     SÖZ  VE YAZI
14:15     HAYATIMIN ÖZÜ
15:00     SESLER VE GÖRÜNTÜLER
15:30     1001 KONU 1001 KONUK
16:15     ÇOCUK PARKI
17:00     DAÜ – BİLİMSEL SAĞLIK
18:00     ÇİFTÇİNİN SAATİ
19:00    ANA HABER   (CANLI)
20:00    GÖNÜL SEDASI
21:00     BAŞARI ÖYKÜLERİ
21:45     SANATIN SESİ
22:20     DEĞİŞEN HAYATLAR
23:00    GÜN SONU   (CANLI)
23:30     TV’DE SİNEMA
01:00     İNGİLTEREDEN HABER VAR
03 ARALIK  2019 SALI
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00     1001 KONU 1001 KONUK
10:45     HAFTANIN FİLMLERİ
11:00     TV’DE SİNEMA
12:30     DEĞİŞEN HAYATLAR
13:00     GÜN ORTASI   (CANLI)
13:25     BİSİKLET ROTALARI
14:05     SİNEMA SOHBETLERİ
14:30     ŞEFLER FİNALDE
15:00     TV’DE SİNEMA
17:00     YDÜ PANORAMA
18:00     KLASİK SOHBETLER
18:30     HAFTANIN FİLMLERİ
19:00      ANA HABER   (CANLI)
20:00     YAŞAMA SANATI
21:00     KONSER SAATİ
22:30     KUZEY YILDIZI
23:00     GÜN SONU   (CANLI) )
23:30     İNGİLTEREDEN HABER VAR
04 ARALIK  2019 ÇARŞAMBA
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25       SPOR HABER
08:30       HABER MASASI   (CANLI)
10:00     EVİM VE TARZIM
10:30     45 DAKİKA ARA
11:15     TV ‘ DE SİNEMA
13:00       GÜN ORTASI   (CANLI)
13:30       TRAFİKOLOJİ
14:15       ENDORFİN
14:45       MİKROFON SİZDE
15:00       TV’DE SİNEMA
16:30       ŞEHRİN GÖLGELERİ
17:00       DAÜ’nün SESİ
18:00       YAŞAMA SANATI
19:00       ANA HABER   (CANLI)
20:00       EĞİTİM ŞART
20:45       SÖZ VE YAZI
21:30       TRAFİKOLOJİ
22:15       45 DAKİKA ARA
23:00       GÜN SONU   (CANLI)
23:30       İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:00          A CUP OF CONVERSATION
05 ARALIK 2019 PERŞEMBE
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25     SPOR HABER
08:30     HABER MASASI   (CANLI)
10:00      BİRLİKTE PİŞİRELİM
10:30     TV’DE SİNEMA
12:00      SESLER VE GÖRÜNTÜLER
13:00     GÜN ORTASI   (CANLI)
13:30     YEREL YÖNETİMLER
14:15     BİZ GELDİK
15:00     TV’DE SİNEMA
16:30     ŞİİRLERLE BÜYÜSÜN ÇOCUKLAR
17:15     GAÜ AKTÜEL
18:00     MÜZİK GEZEGENİ
19:00     ANA HABER    (CANLI)
20:00     BİSİKLET ROTALARI
20:50     EĞİTİM DOSYASI
21:45     BİZİM STADYUM   (T)
23:00     GÜN SONU   (CANLI)
23:30     İNGİLTERE’DEN HABER VAR
06  ARALIK  2019 CUMA
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00    SABAH HABER   (CANLI)
08:25       SPOR HABER
08:30       HABER MASASI   (CANLI)
10:00     DEĞİŞEN HAYATLAR
10:40     DİYETTEN FAZLASI
11:00      TV’DE SİNEMA
12:30     SİNEMA SOHBETLERİ
13:00       GÜN ORTASI    (CANLI)
13:30       SAĞLIK VE SPOR
14:30       TOP 10
15:30       TV’DE SİNEMA
17:00       LEFKE YILDIZI
18:00       EĞİTİM ŞART
19:00       ANA HABER    (CANLI)
19:45       ENGELSİZ HABER
20:00       YAŞAMIN RENGİ
21:00        BAŞARI ÖYKÜLERİ
21:45       KLASİK SOHBETLER  (T)
22:20       SESLER VE GÖRÜNTÜLER
23:00       GÜN SONU   (CANLI)
23:30       İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:00       VOX POP
07 ARALIK  2019 CUMARTESİ
06:55    İSTİKLAL MARŞI
07:00     ŞEHRİN GÖLGELERİ
08:00     SABAH HABER   (CANLI)
09:00     BİRLİKTE PİŞİRELİM
09:30     HAYATIMIN ÖZÜ
10:00     TOP 10
11:00     ŞİİRLERLE BÜYÜSÜN ÇOCUKLAR
12:00     YEREL YÖNETİMLER
13:00     ANA HABER   (CANLI)
13:15     ENGELSİZ BÜLTEN   (T)
13:30     KONSER
15:00    DR. MURAT’LA KONUMUZ SAĞLIK
15:30     SESLER VE GÖRÜNTÜLER
16:00     ÇİFTÇİNİN SAATİ
16:30     BİZİMLE HAFTA SONU
18:00     1001 KONU 1001 KONUK
19:00     ANA HABER    (CANLI)
20:00     SÖZ VE YAZI
20:30     EVİM VE TARZIM
21:00     SİNEMA SOHBETLERİ
21:30     TV’DE SİNEMA
23:00     GÜN SONU (TUR)
23:10     İNGİLTEREDEN HABER VAR
08 ARALIK  2019 PAZAR
06:55     İSTİKLAL MARŞI
07:00     YAŞAMA SANATI
08:00     SABAH HABER    (CANLI)
09:00     TV WEEKLY
09:30     ŞEFLER FİNALDE
 10:00    YAŞAMIN RENGİ
11:00     ÇOCUK PARKI
11:45     BİZ GELDİK
12:30     HAYATIMIN ÖZÜ
13:00     ANA HABER  (CANLI) 
13:30     GÖNÜL  SEDASİ
14:30     SİNEMA PLUS
15:30     TRAFİKOLOJİ
16:15     MİKROFON SİZDE
16:30     BİZİMLE HAFTA SONU
18:00     BAŞARI ÖYKÜLERİ
19:00     ANA HABER   (CANLI) 
19:45     ENGELSİZ BÜLTEN
20:00     DEĞİŞEN HAYATLAR
20:45     KUZEY YILDIZI
21:15     TV’DE SİNEMA
23:00     GÜN SONU (TUR)
23:10    İNGİLTEREDEN HABER VAR

BRT3

Bayrak Radyosu

 02 Aralık 2019, PAZARTESİ
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Hayatın İçinden
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (Devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hayatın Sesi
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Cem Kafkas'la Gönül Makamı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Cem Kafkas'la Gönül Makamı (devam)
15:30 Müzik Kokteyli
16:00 KISA HABERLER
16:03 Müzik Kokteyli (devam)
17:00 KISA HABERLER
17:03 Lig Dosyası
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Arşivden Seçmeler
19:05 Duyguların Dili
21:00 KISA HABERLER
21:03 Anılardan Müzik
22:00 Gecenin Bir Vakti
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Bir Vakti  (devam)
00:00 OTOMASYON
 03 Aralık 2019, SALI
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Hayatın İçinden
10:00 KISA HABERLER
10:03 Yeni Bir Gün
11:00 KISA HABERLER
11:03 Yeni Bir Gün(devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Günün İncisi
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Yol Şarkıları
15:00 KISA HABERLER
15:03 Yol Şarkıları (devam)
15:30 Retro Müzik
16:00 KISA HABERLER
16:03 Ada Mavisi
17:00 KISA HABERLER
17:03 Müzik Kokteyli
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Arşivden Seçmeler
19:05 Duyguların Dili
21:00 KISA HABERLER
21:03 Türler Arasında
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Dünya Konserleri
00:00 OTOMASYON
04 Aralık 2019, Çarşamba
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Hayatın İçinden
10:00 KISA HABERLER
10:03 Günün İçinden
11:00 KISA HABERLER
11:03 Günün İçinden (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Dostlar Kahvesi
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Gönlümüzden Geçenler Müziğe Dökülenler
15:00 KISA HABERLER
15:03 Gönlümüzden Geçenler Müziğe Dökülenler(devam)
15:30 Yol Şarkıları
16:00 KISA HABERLER
16:03 Yol Şarkıları (devam)
17:00 KISA HABERLER
17:03 Müzik Kokteyli
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Arşivden Seçmeler
19:05 Duyguların Dili
21:00 KISA HABERLER
21:03 Sonsuz Işık
22:00 Gecenin Bir Vakti
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Bir Vakti (devam)
00:00 OTOMASYON
 05 Aralık 2019 PERŞEMBE
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Hayatın İçinden
10:00 KISA HABERLER
10:03 Yeni Bir Gün
11:00 KISA HABERLER
11:03 Yeni Bir Gün (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Aile Kulübü
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Müzik Rüzgarı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Müzik Rüzgarı(devam)
15:30 Müzik Kokteyli
16:00 KISA HABERLER
16:03 Müzik Kokteyli (devam)
17:00 KISA HABERLER
17:03 Spor Analiz
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Arşivden Seçmeler
19:05 Duyguların Dili
21:00 KISA HABERLER
21:03 Din ve Ahlak Konuşması
21:30 Derin Mevzu
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Klasik Esintiler
00:00 OTOMASYON
06 Aralık 2019, CUMA
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Hayatın İçinden
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
12:00 KISA HABERLER
12:03 Günün İncisi
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Müzik Pınarı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Müzik Pınarı (devam)
15:30 Retro Müzik
16:00 KISA HABERLER
16:03 Ada Mavisi
17:00 KISA HABERLER
17:03 Spor Gündem
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Arşivden Seçmeler
19:05 Duyguların Dili
21:00 KISA HABERLER
21:03 Dünya'nın Sesi
22:00 Gecenin Bir Vakti
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Bir Vakti (devam)
00:00 OTOMASYON
 07 Aralık  2019, CUMARTESİ
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Seçme Şarkılar
08:00 ANA HABER BÜLTENİ  ve Basın Özetleri
08:30 Müzikli Dakikalar
10:00 KISA HABERLER
10:03 Radyolu Günler
12:00 KISA HABERLER
12:03 Çocuk Sesleri
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Sevilen Şarkılar (TM)
14:00 K-Pet Süper Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını
16:00 KISA HABERLER
16:03 K-Pet Süper Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını(devam)
17:30 Notaların Hikayesi
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Müzik Kulübü
21:00 KISA HABERLER
21:03 Albümler Arasında
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Hoş Sada
00:00 OTOMASYON
 08 Aralık  2019, PAZAR
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Seçme Şarkılar
08:00 ANA HABER BÜLTENİ VE BASIN ÖZETLERİ
08:30 Müzik Yelpazesi
10:00 KISA HABERLER
10:03 Plak Yarışı
11:00 Tadımlık Sohbetler
12:00 KISA HABERLER
12:03 Bilginiz Olsun
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:50 Sevilen Şarkılar (TM)
14:00 K-Pet Süper Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını
16:00 KISA HABERLER
16:03 K-Pet Süper Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını(devam)
17:30 Can'a Yakın
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:50 Müzik Durağı
20:00 Ölmeyen Şarkılar
21:00 KISA HABERLER
21:03 Mavi Tını
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Hoş Sada
00:00 OTOMASYON

Bayrak International

Monday,02.12.2019
08:00 Morning Light
10:00 Radio Angel
12:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Music
14:30 News In Greek
14:40 Music
15:00 News In French
15:03 The Young Sound
15:30 News In Russian
15:33 The Young Sound
16:00 News In Arabic
16:03 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Evening Hits Show
21:00 That's Life
23:00 Unforgettables
00:00 AUTOMATION
Tuesday,03.12.2019
08:00 Morning Light
10:00 Radio Angel
12:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Music
14:30 News In Greek
14:40 Music
15:00 News In French
15:03 The Young Sound
15:30 News In Russian
15:33 The Young Sound
16:00 News In Arabic
16:03 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Evening Hits Show
21:00 That's Life
23:00 Soundtracks
00:00 AUTOMATION
Wednesday,04.12.2019
08:00 Morning Light
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Music
14:30 News In Greek
14:40 Music
15:00 News In French
15:03 The Young Sound
15:30 News In Russian
15:33 The Young Sound
16:00 News In Arabic
16:03 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Evening Hits Show
21:00 Music Station
23:00 90's
00:00 AUTOMATION
Thursday,05.12.2019
08:00 Morning Light
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Music
14:30 News In Greek
14:40 Music
15:00 News In French
15:03 The Young Sound
15:30 News In Russian
15:33 The Young Sound
16:00 News In Arabic
16:03 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Evening Hits Show
21:00 That's Life
23:00 Unforgettables
00:00 AUTOMATION
Friday,06.12.2019
08:00 Morning Light
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Music
14:30 News In Greek
14:40 Music
15:00 News In French
15:03 The Young Sound
15:30 News In Russian
15:33 The Young Sound
16:00 News In Arabic
16:03 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Evening Hits Show
21:00 That's Life
23:00 80's
00:00 AUTOMATION
Saturday,07.12.2019
08:00 The Breakfast Show
10:00 Cinemania
11:00 Inspirations
14:00 News Weekly
14:10 Magazine In Greek
14:45 Rock Classics
15:00 North Brochure
17:00 The Main Event
18:00 Top 20
19:00 Music Station
22:00 Night Waves
23:00 2000's
00:00 AUTOMATION
Sunday,08.12.2019
08:00 The Breakfast Show
10:00 The Juke Box Show
11:00 The Main Event
12:00 Inspirations
15:00 North Brochure
17:00 Spotlight
19:00 Music Station
21:00 Northern Guide In Arabic
21:30 The Blue
22:00 Blues & Rock Show
23:00 Unforgettables
00:00 AUTOMATION

Bayrak FM

Pazartesi ,25.11.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
12:00 Ustalardan Seçmeler (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
14:00 Türler Arasında (Özel Prog.)
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Besteleriyle Besteciler
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Salı,26.11.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
11:00 Can'a Yakın (Özel Prog.)
12:00 Piyanist (Özel Program)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Kafa Kafaya (Özel Prog.)
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
22:00 Klasik Esintiler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Çarşamba,27.11.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Klasik Dakikalar (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
16:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
23:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Perşembe,28.11.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
11:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
12:00 Müzik ve Sinema (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Can'a Yakın (Özel Prog.)
23:00 Piyanist (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Cuma, 29.11.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Dünya Orkestraları (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Dünyanın Ekseninde Caz (Özel Prog.)
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Cumartesi, 30.11.2019
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Pianoforte (Özel Prog.)
13:00 Müzik Kolleksiyonu (Özel Prog.)
14:00 Ustalardan Seçmeler (Özel Prog.)
15:00 Üvertür Saati (Özel Prog.)
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
17:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Zamanın Kanatlarında Müzik (Özel Prog.)
19:00 Armoni (Özel Prog.)
20:00 Mavi Tını (Engül Atamert)
21:00 Aryalar
22:00 Seçme Klasikler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Pazar,01.12.2019
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Dünya'nın Ekseninde Caz (Özel Prog.)
13:00 Can'a Yakın (Deniz İbrahimoğlu)
14:00 Seçme Klasikler (Özel Prog.)
15:00 Seçme Üvertürler
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Klasik Esintiler (Özel Program)
20:00 Büyülü Keman (Özel Prog.)
21:00 Türler Arasında Özel Prog.)
22:00 Klasik Dakikalar (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON

Bayrak Klasik

Pazartesi ,02.12.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
12:00 Ustalardan Seçmeler (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
14:00 Türler Arasında (Özel Prog.)
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Besteleriyle Besteciler
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Salı,03.12.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
11:00 Can'a Yakın (Özel Prog.)
12:00 Piyanist (Özel Program)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Kafa Kafaya (Özel Prog.)
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
22:00 Klasik Esintiler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Çarşamba,04.12.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Klasik Dakikalar (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
16:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
23:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Perşembe,05.12.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
11:00 Sonsuz Işık (Özel Prog.)
12:00 Müzik ve Sinema (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Can'a Yakın (Özel Prog.)
23:00 Piyanist (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Cuma, 06.12.2019
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Dünya Orkestraları (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Dünyanın Ekseninde Caz (Özel Prog.)
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Cumartesi, 07.12.2019
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Pianoforte (Özel Prog.)
13:00 Müzik Kolleksiyonu (Özel Prog.)
14:00 Ustalardan Seçmeler (Özel Prog.)
15:00 Üvertür Saati (Özel Prog.)
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
17:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Zamanın Kanatlarında Müzik (Özel Prog.)
19:00 Armoni (Özel Prog.)
20:00 Mavi Tını (Engül Atamert)
21:00 Aryalar
22:00 Seçme Klasikler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Pazar,08.12.2019
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Dünya'nın Ekseninde Caz (Özel Prog.)
13:00 Can'a Yakın (Deniz İbrahimoğlu)
14:00 Seçme Klasikler (Özel Prog.)
15:00 Seçme Üvertürler
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Klasik Esintiler (Özel Program)
20:00 Büyülü Keman (Özel Prog.)
21:00 Türler Arasında Özel Prog.)
22:00 Klasik Dakikalar (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON

Bayrak Türk Müziği

Pazartesi, 15.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Salı, 16.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Çarşamba, 17.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Perşembe, 18.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Cuma, 19.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Cumartesi, 20.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Pazar, 21.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00