Son Haberler
İRAN’DA MEYDANA GELEN 5.9 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM VAN’I VURDU. VAN’DAKİ  İKİ KÖYDE 8 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ.
-www.brtk.net-
GAZİMAĞUSA HASTANESİ’NE BAŞVURAN BİR HASTA, 1 HAFTA ÖNCE DUBAİ TATİLİNDEN DÖNMESİ NEDENİYLE TEDBİR AMAÇLI OLARAK KORONA VİRÜSÜ İLE İLGİLİ LEFKOŞA DEVLET HASTANESİNDE OLUŞTURULAN KARANTİNAYA SEVK EDİLDİ
-www.brtk.net-
BAKAN PİLLİ: HASTAYA ZATÜRREE TEŞHİSİ KONULDU ANCAK BİR HAFTA ÖNCE DUBAİ'DEN TATİLDEN DÖNDÜĞÜ İÇİN TEDBİR AMAÇLI KARANTİNAYA ALINDI
-www.brtk.net-
HASTADAN ALINAN KAN ÖRNEKLERİ TETKİK İÇİN TÜRKİYE’YE GÖNDERİLDİ.SONUÇLARIN ÇIKMASININ ARDINDAN SÖZ KONUSU HASTANIN KORONA VİRÜSÜ TAŞIYIP TAŞIMADIĞI BELLİ OLACAK.
-www.brtk.net-
ÇİN'İN HUBEY EYALETİNE BAĞLI WUHAN KENTİNDE ORTAYA ÇIKAN YENİ TİP KORONAVİRÜSÜN DÜNYA GENELİNDE BULAŞTIĞI KİŞİ SAYISI 79 BİNE YAKLAŞTI.
-www.brtk.net-
CUMHURBAŞKANI AKINCI GİRNE’DE DÜZENLENEN ‘GÜVEN VE KARARLILIK GECESİ’NDEKİ KONUŞMASINDA, KIBRIS SORUNU VE MÜZAKERE SÜRECİNE İLİŞKİN DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU.
-www.brtk.net-
CUMHURBŞKANI AKINCI: ÇÖZÜM İÇİN EN GERÇEKÇİ SEÇENEK FEDERASYON
-www.brtk.net-
TC ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ, DOĞU AKDENİZ'DE DEVAM EDEN HİDROKARBON ARAMA ÇALIŞMALARINA İLİŞKİN "BİZ KARARLIYIZ, KENDİ MALIMIZI, HAKKIMIZI KİMSEYE YEDİRMEYİZ" DEDİ. TC ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI DÖNMEZ,  TÜRKİYE’NİN, KKTC’ NİN HAKLARINI SONUNA KADAR KORUYACAĞINI VURGULADI.
-www.brtk.net-
TC CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, 5 MART’TA  RUSYA DEVLET BAŞKANI PUTİN, ALMANYA BAŞBAKANI MERKEL VE FRANSA CUMHURBAŞKANI MACRON İLE İDLİB KONUSUNDA BİR ARAYA GELECEK.
-www.brtk.net-
CUMHURİYET MECLİSİ GENEL KURULU YARIN TOPLANACAK.
-www.brtk.net-
TARIM BAKANLIĞI UYARDI:ORGANİK, EKOLOJİK, BİYOLOJİK EŞ ANLAMLIDIR. ‘YÜZDE 100 DOĞAL, HORMONSUZ, HAKİKİ, KÖY ÜRÜNÜ, SAF’ GİBİ TANIMLANAN ÜRÜNLER ‘ORGANİK ÜRÜN’ DEĞİLDİR. TÜKETİCİYE ÜRÜN HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VERMEZ”
-www.brtk.net-
-www.brtk.net-

Savunma sanatları okul faaliyetleri yoğun

Cuma 17 Ocak 2020

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en geniş kapsamlı Savunma Sanatları Okulu Cyprus Bull and Lion Spor Kulübü 2017 yılında faaliyetlerine başlayarak farklı branşlarda çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Dç.Dr.Kani Bilginaylar’ın Kulüp başkanlığı yaptığı Cyprus Bull and Lion Spor Kulübü, Kickboxing, Muay Thai, Brazilian Jiu, Jitsu-Ju, Jitsu-Kempo ve MMA (Karma Dövüş Sanatları) branşlarında 40’tan fazla sporcu çeşitli branşlar da faaliyet gösteriyor. Son derece elit ve donanımlı salonda 6 branşta üst düzey antrenörlerin Eğitim verdiği Cyprus Bull and Lion Spor Kulübü’nde Dünya ve Balkan dereceleri olan Avrupa Şampiyonu Ekim “Reis” Özgüvenli, Mehmet Çınar antrenörlerin önderliğinde Kickboxing ve Muay Thai dersleri verilirken, Dç.Dr.Kani Bilginaylar, Ekim “Reis” Özgüvenli tarafından Brazilian Jiu Jitsu ve Ju Jitsu derslerinde antrenörlük yapıyor.

Program Yoğun

İlk Milli MMA (Karma Dövüş Sanatları) sporcularından, Milli takım kaptanı, Milli takım yardımcı antrenörü Ekim “Reis” Özgüvenli kulübün faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Ekim “Reis” Özgüvenli, Kulubün 6 branşta eğitim verdiğini, bağlı bulundukları Federasyonların 2020 yılı faaliyet programı yoğunluğundan dolayı antrenman düzeninde değişikliğe gittiğini söyledi. Sporcu yoğunuluğunun artması ile birlikte banşlara göre de antrenörlerin görev yaptığını belirten Ekim “Reis” Özgüvenli elit ve donanımlı salonu hazırlayarak çalışma fırsatı veren Cyprus Bull and Lion Spor Kulübü başkanı Dç.Dr.Kani Bilginaylar’a teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

reklam-banner1
DİĞER HABERLER
 • ACİL TELEFONLAR

  Yangın 199
  Polis İmdat 155
  Orman Yangını 177
  Acil Sağlık 112
  Sahil Güvenlik 158
  Meteoroloji 166
 • NÖBETÇİ ECZANELER

 • DÖVİZ KURLARI

  0%
  6,1023
  6,1133
  0%
  6,5922
  6,6041
  0%
  7,8659
  7,9069
 • KKTC Hava Durumu

  KKTCBugünYarın
  Lefkoşa 11/9° 11/10°
  Girne 11/10° 12/11°
  Mağusa 12/10° 12/11°
  İskele 11/10° 11/11°
  Güzelyurt 11/10° 10/9°
  Lefke 9/8° 8/10°