Son Haberler
BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI KUDRET ÖZERSAY, KKTC’NİN TÜRKİYE PETROLLERİ ANONİM ORTAKLIĞI’NA VERİLEN TÜM LİSANS ALANLARINDA KAZI YAPACAĞINI BELİRTEREK, “BU LİSANSLARI LAF OLSUN DİYE VERMEDİK” DEDİ
-www.brtk.net-
BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI VE DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI: KIBRIS TÜRK TARAFI TÜRKİYE İLE BİRLİKTE HAK VE ÇIKARLARINI SONUNA KADAR SAVUNACAK
-www.brtk.net-
GÜNEY KIBRIS RUM YÖNETİMİ, TÜRKİYE’NİN SONDAJ YAPMAYA HAZIRLANDIĞI LEFKOŞA-1 HEDEFİYLE İLGİLİ FAALİYETLERİNİ KINADI. RUM BAŞKANLIK SARAYI, “TÜRKİYE; DOĞU AKDENİZ’DE KORSAN DEVLETE DÖNÜŞÜYOR” SUÇLAMASINDA BULUNDU
-www.brtk.net-
LİBYA'DA KALICI ATEŞKES VE SİYASİ SÜRECİN BAŞLATILMASI AMACIYLA ALMANYA'NIN BAŞKENTİ BERLİN'DE DÜZENLENEN ULUSLARARASI KONFERANSTA KATILIMCILAR KAPSAMLI BİR PLAN KONUSUNDA ANLAŞTI. GİRNE-ALSANCAK ÇEVRE YOLUNUN ZEYTİNLİK IŞIKLARINDA DÜN GECE KIRMIZI IŞIKTA GEÇEN ARACIN YOL AÇTIĞI TRAFİK KAZASINDA BİRİ AĞIR ÜÇ KİŞİ YARALANDI. DP MİLLETVEKİLİ SERDAR DENKTAŞ, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNE YÖNELİK; “NE ADAYIM, NE DEĞİLİM. ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ADAYLIKLARINI AÇIKLAYAN ARKADAŞLARLA KONUŞUP, ÜLKEMİZ İÇİN EN İYİ NE İSE O YÖNDE BİR KARAR VERECEĞİM” DEDİ.
-www.brtk.net-

Mağusa Masterleri genel kurul yapıldı

Pazartesi 13 Ocak 2020

Mağusa Futbol Masterleri Derneği’nde olağan genel kurul yapıldı. GMB Mağusa Gelişim Akademisi toplantı salonunda yapılan ve 24 üyenin katılımı ile gerçekleştirilen olağan genel kurulda divan başkanlığını Uğur Kiraz, sekreterliği Tanju Üngör, Mete Ünlücan yaptı.

Olağan genel kuruluda faaliyet ve mali raporları Mali İşler Sorumlusu Mete Ünlücan okudu. Üyelerin bilgisine getirlen Faaliyet ve Mali rapor oybirliği ile onaylandı. Gündemin diğer maddesi olarak başkanlık seçimi için mevcut başkan Çetin Gülhan devam etme konusunda karasız olduğu ve seçilen yönetim kurulu tarafından yeni başkan atanacak.

 

Çetin Gülhan Teşekkür Etti

Mağusa Futbol Masterleri Derneği başkanı Çetin Gülhan, genel kurulda yaptığı konuşmada,  Caima içerisinde çok güzel bir birlikteliğin olduğunu, uyum içerisnde çalışmaların götürüldüğünü belirtti. Başkanlık görevine devam etmesi yönünde üyelerin talebi olduğundan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Çetin Gülhan, yeni dönemde gençlerin önünü açarak görev almalarının daha iyi olacağı görüşünü paylaşarak, görev süresi içerisinde kader birliği yaptığı üyeler, futbolcu arkadaşları ve sponsor olarak maddi manevi destek olan herkese teşekkür etti.

 

Yeni Yönetim Kurulu

Mağusa Futbol Masterleri Derneği’nde yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulu seçilerek açıklandı. Yönetim Kurlu’nda Çetin Gülhan, Kemal Çobanoğlu, Yıltan Özkıraç, Hasan Tamel, Mete Ünlücan, Deniz Züğürt, Ozan Elmalı, İlhan Sözüdoğru, Vural Coşar, Nihat Kalfaoğlu, Hamit Caner görev aldı. Genel kurul dilek ve temennilerle sona erdi.

reklam-banner1
DİĞER HABERLER
 • ACİL TELEFONLAR

  Yangın 199
  Polis İmdat 155
  Orman Yangını 177
  Acil Sağlık 112
  Sahil Güvenlik 158
  Meteoroloji 166
 • NÖBETÇİ ECZANELER

 • DÖVİZ KURLARI

  0%
  5,8564
  5,8670
  0%
  6,5172
  6,5289
  0%
  7,6396
  7,6794
 • KKTC Hava Durumu

  KKTCBugünYarın
  Lefkoşa 14/7° 15/5°
  Girne 14/7° 14/3°
  Mağusa 15/9° 16/5°
  İskele 14/10° 15/6°
  Güzelyurt 15/4° 16/5°
  Lefke 13/5° 14/4°
 •