Son Haberler
YAĞIŞLI HAVA... YAĞIŞLI HAVA ÜLKE GENELİNDE ETKİLİ OLUYOR
-www.brtk.net-
MECLİS GENEL KURULU... CUMHURİYET MECLİSİNDE BUGÜN GÜNCEL KONUŞMALAR ÇERÇEVESİNDE ÜLKE SORUNLARI GÜNDEME GETİRİLDİ
-www.brtk.net-
YÖDAK... CUMHURBAŞKANI AKINCI, SON ZAMANLARDA YÖDAK’IN KAPATILMASI YA DA SİYASİ İRADEYE TABİ KILINMASINA DÖNÜK DÜŞÜNCELERİN SESLENDİRİLMEYE BAŞLANMASINDAN DUYDUĞU RAHATSIZLIĞI DİLE GETİRDİ
-www.brtk.net-
TATAR’IN ANAMUR ZİYARETİ... BAŞBAKAN TATAR, ANAMUR’DA ALAKÖPRÜ BARAJI VE HİDROELEKTRİK SANTRALİNDE İNCELEMELERDE BULUNACAK
-www.brtk.net-
ÜLKE TURİZMİ... TURİZM VE ÇEVRE BAKANI ÜSTEL, GİRNE ANTİK LİMAN İHALESİ'NİN GELECEK HAFTA AÇILACAĞINI SÖYLEDİ
-www.brtk.net-
ELEKTRİK KESİNTİSİ... İSKELE’YE BAĞLI BAZI YERLEŞİM BİRİMLERİNDE YARIN 5 BUÇUK SAAT ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK
-www.brtk.net-
YOL KAPALI... GAZİMAĞUSA - KARPAZ ANAYOLU’NUN YARKÖY KAVŞAĞI İLE ERGAZİ KAVŞAĞI ARASINDA KALAN KISMI YARIN VE PERŞEMBE GÜNLERİ 12:00 - 18:00 SAATLERİ ARASINDA TRAFİK AKIŞINA KAPALI OLACAK
-www.brtk.net-
-www.brtk.net-

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nda yeni yayın dönemi bugün başladı

Pazartesi 23 Eylül 2019

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’nda yeni yayın dönemi bugün başladı.

Yeni yayın döneminde saat 07.00’de Sabah Haber ile başladı. Canlı yayınlar; saat 23.00’de başlayacak ‘Gün Sonu’ ile sona erecek.

Ülke gündeminden, Türkiye ve dünyadaki son gelişmelere, spordan ekonomideki son duruma kadar pek çok gelişme sürekli güncellenen www.brtk.net internet sitesi de ziyaretçilerimizin bilgilenmesini sağlıyor.

Facebook ve Twitter’dan da Kıbrıs’taki gelişmeler, son dakika haberleri , BRT tarafından yayınlanıyor. Radyo ve televizyon kanallarının yayın akışlarının da yer aldığı internet sitesinde, televizyon ve radyo haber programlarının içeriklerini öğrenebilirsiniz.

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Meryem Özkurt yeni yayın dönemine ilişkin açıklama yaptı.

Özkurt açıklamasında, “Yeni yayın dönemi, Kuzey Kıbrıs’ın en deneyimli kadrosuna sahip olan haber merkezinin hazırladığı sabah haber ile 07.00’de başlayacak. Konusunda uzman isimlerin konuk olacağı, siyasetin, ülke gündenimin nabzını tutacağı haber programlarına ağırlık verdik. Kültürümüzün aktarıldığı sanat programlarıyla , ülkemiz sanatçılarının katıldığı kuşak programlarımızla, aktüel, müzik ve özellikle sporun her branşının yer aldığı spor programlarıyla BRT yeni yayın dönemine hazır” dedi.

Meryem Özkurt, daha önceki yıllarda olduğu gibi spor karşılaşmalarının BRT1Hd kanalından da seyirci ile buluşacağını, Kuzey Kıbrıs’ın, 3 televizyon, 6 radyo kanalı ve web sitesi ile yeni yayın döneminde de ülke ve dünyada neler olup bittiğini en doğru, en tarafsız şekilde BRT’den öğreneceğini vurguladı.

BRTK Müdürü Özkurt, “BRT1 Hd kanalı haber, spor ve aile programları ile izleyicilerin karşısına çıkarken BRT2’de ağırlıklı olarak, sporun her branşı ile kültür, eğitim programlarına yer verilecek. BRT3 kanalında ise Meclis birleşimleri ile programların tekrarları olacak” dedi.

reklam-banner1
DİĞER HABERLER
 • EN ÇOK OKUNAN HABERLER

 • Son Eklenen Programlar

 • NÖBETÇİ ECZANELER

 • Hava Durumu

  KKTCBugünYarın
  Lefkoşa 34/21° 35/20°
  Girne 37/17° 33/17°
  Mağusa 35/19° 35/18°
  İskele 35/24° 36/23°
  Güzelyurt 34/23° 38/22°
  Lefke 31/23° 36/21°
 • ACİL TELEFONLAR

  Yangın 199
  Polis İmdat 155
  Orman Yangını 177
  Acil Sağlık 112
  Sahil Güvenlik 158
  Meteoroloji 166
 • 0.31%
  5,8303
  5,8408
  0.12%
  6,4969
  6,5086
  0.1%
  7,5349
  7,5742