Son Haberler
AKINCI NEW YORK’A GİDİYOR... CUMHURBAŞKANI AKINCI, YARIN NEW YORK’A GİDİYOR
-www.brtk.net-
AKINCI NEW YORK’A GİDİYOR... CUMHURBAŞKANI AKINCI NEW YORK’TA ÜST DÜZEY TEMASLARDA BULUNACAK VE 29 EYLÜL’DE GENEL SEKRETER GUTERRES İLE BİR ARAYA GELECEK
-www.brtk.net-
AKINCI NEW YORK’A GİDİYOR... CUMHURBAŞKANI AKINCI, NEW YORK ZİYARETİ ÖNCESİNDE YARIN SABAH ERCAN HAVALİMANI’NDA BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK
-www.brtk.net-
ÖZERSAY NEW YORK’TA... BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÖZERSAY NEW YORK’TA İLK GÖRÜŞMESİNİ TÜRKİYE DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU İLE GERÇEKLEŞTİRDİ
-www.brtk.net-
ERDOĞAN NEW YORK’TA... BM GENEL KURUL TOPLANTILARI İÇİN NEW YORK’A GİDEN TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, BU AKŞAM BM GENEL SEKRETERİ GUTERRES İLE GÖRÜŞECEK
-www.brtk.net-
ERDOĞAN NEW YORK’TA... TÜRKİYE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, YARIN BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GENEL KURULU’NA HİTAP EDECEK
-www.brtk.net-
MERKEZİ SULAMA PROJESİ... GÜZELYURT MERKEZİ SULAMA PROJESİ, YARIN HAYATA GEÇİRİLİYOR
-www.brtk.net-
MERKEZİ SULAMA PROJESİ... GÜZELYURT MERKEZİ SULAMA PROJESİ İLE YEREL SU KAYNAKLARINDAN ELDE EDİLEN SUYUN, 8 BİN DÖNÜMLÜK TARIMSAL ÜRETİM ALANINA MERKEZİ ŞEBEKE VASITASIYLA ULAŞMASI SAĞLANACAK
-www.brtk.net-
HASPOLAT MESLEK LİSESİ TAŞINDI... HASPOLAT MESLEK LİSESİ GEÇİCİ OLARAK HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ’NE TAŞINDI. ÖĞRENCİLER BU SABAH HALA SULTAN İLAHİYAT KOLEJİ’NDE KENDİLERİNE AYRILAN SINIFLARDA DERS BAŞI YAPTI
-www.brtk.net-
GEMİ KORSANLIĞI... NİJERYA AÇIKLARINDA SEYREDEN İSVİÇRE’YE AİT BİR TİCARET GEMİSİNDEN 12 MÜRETTEBAT KORSANLAR TARAFINDAN KAÇIRILDI
-www.brtk.net-

Yaz kupası yapıldı

Cumartesi 23 Haziran 2018

Yaz Kupası Ferdi Taekwondo Karate Budo Martialarts (kurash-wushu-muaythai)  kırış müsabakaları Girne’de Avrasya Taek Wondo Merkezinde önceki gün yapıldı.

 

Yarışmanın ödüllerini, Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ile federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, başkanlığında, Federasyon, Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, ,Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halk Evi, Güzelyurt Taekwondo karate ihtisas kulübü, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 3 bölge takımlarından Lisansları 2018 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içerisinde geçti.

 

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:     1.Pınar Akarpınar      2.Betül Ceylan           3.Didem Yanar

2.Katagori:     1.Ana Tüysüz             2.Tuba Şener              3.Gülcan Abdulaliyeva

3.Katagori:     1.Dalya Türk              2.Gülizar Koç             3.Sevda Çamkıran

4.Katagori:     1.Yaren Yuvka           2.Şerife Patlar            3.Nuket Türk

5.Katagori:     1.Ezgi Ceren Acaralp 2.Tülin Kartal            3.Hande Yanar

6.Katagori:     1.Dora Selen Acaralp 2.Ömür Zahide Gül    3.Elif Parlak

7.Katagori:     1.Ayşe Naz Erdoğan  2.İpek Nur Gül           3.Senem Kartal

8.Katagori:     1.Zehra Bayram         2.Buse Çevik              3.Tülay Kınal

 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:     1.Pınar Akarpınar      2.Betül Ceylan           3.Didem Yanar

2.Katagori:     1.Ana Tüysüz             2.Tuba Şener              3.Gülcan Abdulaliyeva

3.Katagori:     1.Dalya Türk              2.Gülizar Koç             3.Sevda Çamkıran

4.Katagori:     1.Yaren Yuvka           2.Şerife Patlar            3.Nuket Türk

5.Katagori:     1.Ezgi Ceren Acaralp 2.Tülin Kartal            3.Hande Yanar

6.Katagori:     1.Dora Selen Acaralp 2.Ömür Zahide Gül    3.Elif Parlak

7.Katagori:     1.Ayşe Naz Erdoğan  2.İpek Nur Gül           3.Senem Kartal

8.Katagori:     1.Zehra Bayram         2.Buse Çevik              3.Tülay Kınal

 

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:     1.Efe Çevik                2.Emirhan Edalı         3.Mehmet Taha

2.Katagori:     1.Mehmet Kayra        2.Mustafa Bayram     3.Taner Kara

3.Katagori:     1.Emir Levent             2.Ufuk Öztürk            3.Barış Yıldırım

4.Katagori:     1.Alex Tüysüz                        2.Emre Karınca          3.Babur Murtazakulov

5.Katagori:     1.Mert Kaya               2.Oğulcan Doğan       3.Mustafa Sarp Karataban

6.Katagori:     1.D. Karamahmutoğlu 2.Arda Öztürk          3.Ufuk Gül

7.Katagori:     1.Yunus Tomak          2.Kerim Karpuz         3.Mahmut Colayır

8.Katagori:     1.Vandad Lozani        2.Süleyman Bozkurt  3.Zeynel Yıldırım

9.Katagori:     1.Korhan Çağın          2.Ziya Türk                3.Atakan Türk

 

 

 

reklam-banner1
DİĞER HABERLER
  • EN ÇOK OKUNAN HABERLER

  • Son Eklenen Programlar

  • NÖBETÇİ ECZANELER

  • Hava Durumu

    KKTCBugünYarın
    Lefkoşa 35/17° 37/18°
    Girne 34/17° 36/18°
    Mağusa 35/18° 34/17°
    İskele 32/21° 32/22°
    Güzelyurt 32/20° 32/18°
    Lefke 33/17° 33/20°
  • ACİL TELEFONLAR

    Yangın 199
    Polis İmdat 155
    Orman Yangını 177
    Acil Sağlık 112
    Sahil Güvenlik 158
    Meteoroloji 166
  • Döviz Kurları

    0%
    6,2671
    6,2784
    0%
    7,3794
    7,3927
    0%
    8,2610
    8,3040