Son Haberler
MECLİS GENEL KURULU’NDA BUGÜN, YAŞANAN SEL FELAKETİ VE CİKLOS’TA DÖRT GENCİN YAŞAMINI YİTİRMESİ DE TARTIŞILDI.
-www.brtk.net-
BAŞBAKAN TUFAN ERHÜRMAN, SEL FELAKETİ ÇERÇEVESİNDE YAŞANANLARIN ARAŞTIRILMASI İÇİN YÜRÜTMENİN YER ALMAYACAĞI BAĞIMSIZ BİR KOMİTE KURULACAĞINI AÇIKLADI.
-www.brtk.net-
ANAMUHALEFET ULUSAL BİRLİK PARTİSİ MECLİS GRUBU İSE, DÖRT GENCİN HAYATLARINI KAYBETTİKLERİ YOL KONUSUNDA MECLİS BAŞKANLIĞI’NA BUGÜN BİR ARAŞTIRMA KOMİTESİ KURULMASI ÖNERGESİ SUNDU.
-www.brtk.net-
KIBRIS TÜRK İŞADAMLARI DERNEĞİ (İŞAD) TOPLUMSAL ALTYAPI SEFERBERLİĞİ BAŞLATILMASI KONUSUNDA HALKI, TALEPKAR OLMAYA DAVET ETTİ.
-www.brtk.net-
KIBRIS TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ (KTTB); SEL, SALGIN HASTALIKLAR VE İNSAN SAĞLIĞI KONUSUNDA ALINMASI GEREKEN ÖNLEMLERİ İÇEREN DOSYAYI BAŞBAKANLIK KRİZ MASASI BAŞKANI, BAŞBAKANLIK MÜSTEŞARI HASAN ALİCİK’E SUNDU.
-www.brtk.net-
KUZEY KIBRIS TÜRK KIZILAYI, ÜLKEYİ ETKİSİ ALTINA ALAN VE CAN KAYIPLARININ YANI SIRA PEK ÇOK KONUT VE İŞ YERİNİ KULLANILMAZ HALE GETİREN SEL FELAKETİNİN YARALARININ HIZLICA SARILMASI İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜĞÜNÜ AÇIKLADI.
-www.brtk.net-
MECLİS GENEL KURULU, KAMU ÇALIŞANLARININ HAYAT PAHALILIĞI ÖDENEĞİ HAKKINI DÜZENLEYEN UYGULAMANIN 3 AY SÜREYLE DURDURULMASI İÇİN HÜKÜMETÇE HAZIRLANAN YASA GÜCÜNDE KARARNAMELERİ GÖRÜŞEREK OY ÇOKLUĞUYLA ONAYLADI.
-www.brtk.net-
GAZİMAĞUSA İSKELE YENİBOĞAZİÇİ GEÇİŞ SÜRECİ EMİRNAMESİ, BUGÜN RESMİ GAZETE’DE YAYINLANARAK YÜRÜRLÜĞE GİRDİ.
-www.brtk.net-
İSVEÇ BÜYÜKELÇİLİĞİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN “KIBRIS BARIŞ SÜRECİNDE DİNİ YOL OFİSİ”, İNSAN HAKLARI GÜNÜ VE OFİSİN KURULUŞUNUN 10. YILI NEDENİYLE ARA BÖLGEDE ETKİNLİK DÜZENLEDİ.
-www.brtk.net-
KKTC İNSAN HAKLARI DERNEĞİ BAŞKANI HASAN YILMAZ IŞIK, 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ’NDE DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA BİRLEŞMİŞ MİLLETLER’E (BM) KKTC’Yİ TANIMA ÇAĞRISI YAPTI.
-www.brtk.net-
İNGİLTERE BAŞBAKANI THERESA MAY, PARLAMENTODAKİ BREXİT OYLAMASININ ERTELENDİĞİNİ AÇIKLADI.
-www.brtk.net-
YAYIN YÜKSEK KURULU (YYK), KAMU VE ÖZEL KARASAL ANALOG TV YAYINLARININ SONLANDIRILMASI İLE SAYISAL TV (DVBT) YAYINLARININ BÜTÜNLÜKLÜ DEVAM ETMESİ VE BÖLGESEL OLARAK ANALOG TV YAYINI YAPAN ÜNİVERSİTELERİN, YEREL TV OLARAK SADECE REKTÖRLÜKLERİNİN BULUNDUĞU İLÇELERDE YAYINLARINI SÜRDÜRMESİ KARARI ALDI.
-www.brtk.net-
METEOROLOJİ DAİRESİ, HAVANIN, YARINDAN İTİBAREN HAFTA SONUNA KADAR YAĞMURLU OLACAĞINI, RÜZGARIN ZAMAN ZAMAN KUVVETLİ, YARIN VE ÇARŞAMBA GÜNÜ İSE ZAMAN ZAMAN FIRTINAMSI ESMESİNİN BEKLENDİĞİNİ DUYURDU.
-www.brtk.net-
HASPOLAT KİRLİ SANAYİ BÖLGESİNİN BATISINDA BULUNAN YUSUF ÇOCUK, SERCEM ASFALT, KASKON İŞLETMELERİ VE CİVARININ  ELEKTRİK ENERJİSİ YARIN 09:00 İLE 11:00  SAATLERİ ARASI KESİK OLACAK.
-www.brtk.net-
GAZİVEREN’DE LALE SOKAK VE CAMİ BÖLGESİNE YARIN YAKLAŞIK 6 SAAT ELEKTRİK VERİLEMEYECEK.
-www.brtk.net-
LEFKOŞA’DA İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK KUZEY KIBRIS TÜRK FİLMLERİ HAFTASI YARIN BAŞLAYACAK.
-www.brtk.net-
ŞAİR NAZIM HİKMET’İN EŞİNE YAZDIĞI ŞİİRLERİ KONU ALAN “PİRAYE” İSİMLİ OYUN YARIN GİRNE’DE SAHNELENİYOR.
-www.brtk.net-

Yayın Akışları

brt-1 HD

03 ARALIK  2018 PAZARTESİ
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER
06:10 RADYOLU GÜNLER ARASTA
07:00 KISA HABER   (CANLI) 
07:10 SABAH HABER   (CANLI)
09:45 MİKROFON SİZDE   
10:00 KISA  HABER  (CANLI)
10:10 SPOR  GÜNDEM (CANLI)
11:00 KISA HABER  (CANLI)
11.05 KKTC BASINI   “İNGİLİZCE BASIN ÖZETLERİ”
11:10 BURASI ÖNEMLİ  (CANLI)
12:00 KISA HABER   (CANLI)
12:10 1. BOYUT    (CANLI)
13:00 ANA HABER (CANLI)
13:25 ENDORFİN
14:00 BUGÜN NE PİŞİRELİM
14:30 İNGİLİZCE HABER   
14:40 RUMCA HABER
15:00 KISA HABER   (CANLI)
15.05 YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
16:00 KISA HABER   (CANLI)
16:10 GÜNDEM +   (CANLI)
17:30 GENÇ GİRİŞİMCİLER
18:00 KISA HABER   (CANLI)
18:10 SÖZ VE YAZI
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER   (CANLI)
19:45 HUKUKSAL GÖRÜŞ
20:45 HABER MERKEZİ    (CANLI)
22:30 GÜN SONU   (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 OTOMASYON
04 ARALIK  2018 SALI
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER
06:10 SÖZ VE YAZI
07:00 KISA HABER   (CANLI) 
07:10 SABAH HABER   (CANLI)
09:45 MİKROFON SİZDE   
10:00 KISA  HABER  (CANLI)
10:10 SPOR  GÜNDEM  (CANLI)
11:00 KISA HABER  (CANLI)
11:05 İNGİLİZCE BASIN ÖZETLERİ
11:10 BURASI ÖNEMLİ   (CANLI)
12:00 KISA HABER   (CANLI)
12:10 1. BOYUT  (CANLI)
13:00 ANA HABER (CANLI)
13:25 BRT MAGAZİN
14:00 AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
14:30 İNGİLİZCE HABER
14:40 RUMCA HABER
15:00 KISA HABER   (CANLI)         
15:05 YAŞAMIN RENGİ
16:00 KISA HABER   (CANLI)
16:10 GÜNDEM +   (CANLI)
17:30 SİNEMA SOHBETLERİ          
18:00 KISA HABER   (CANLI) 
18:10 KUZEY YILDIZI
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 VİZYON
20:45 ÇÖZÜM NE?    (CANLI)
22:30 GÜN SONU  (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00.30 LONDRA SPOR
00:45 OTOMASYON
05 ARALIK  2018 ÇARŞAMBA
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER
06:10 HUKUKSAL GÖRÜŞ
07:00 KISA HABER   (CANLI) 
07:10 SABAH HABER   (CANLI)
09:45 MİKROFON SİZDE   
10:00 KISA  HABER  (CANLI)
10:10 SPOR GÜNDEM    (CANLI)
11:00 KISA HABER  (CANLI)
11:05 KKTC BASINI “İNGİLİZCE BASIN ÖZETLERİ”
11:10 BURASI ÖNEMLİ    (CANLI)
12:00 KISA HABER   (CANLI)
12:10 1. BOYUT    (CANLI)
13:00 ANA HABER (CANLI)
13:35 BİSİKLET ROTALARI
14:30 İNGİLİZCE HABER   
14:40 RUMCA HABER
15:00 KISA HABER   (CANLI)          
15:05 YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
16:00 KISA HABER   (CANLI)
16:10 GÜNDEM +   (CANLI)
17:30 KÜLTÜR SANAT          
18:00 KISA HABER   (CANLI) 
18:10 BAŞARI ÖYKÜLERİ
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 ZAMANIN TOZU
20:20 SİVİL TOPLUM
21:15 BİZİM STADYUM  (CANLI)
22:30 GÜN SONU  (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 OTOMASYON
06 ARALIK  2018 PERŞEMBE
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER
06:10 SİNEMA SOHBETLERİ
07:00 KISA HABER   (CANLI) 
07:10 SABAH HABER   (CANLI)
09:45 MİKROFON SİZDE   
10:00 KISA  HABER  (CANLI)
10:10 SPOR  GÜNDEM  (CANLI)
11:00 KISA HABER  (CANLI)
11:05 KKTC BASINI “İNGİLİZCE BASIN ÖZETLERİ”
11:10 BURASI ÖNEMLİ   (CANLI)
12:00 KISA HABER   (CANLI)
12:10 1. BOYUT    (CANLI)
13:00 ANA HABER (CANLI)
13:25 DİZELERDEKİ İZLER
14:00 AKDENİZ VE PEYZAJ
14:30 İNGİLİZCE HABER   
14:40 RUMCA HABER
15:00 KISA HABER   (CANLI)  
15:05 YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
16:00 KISA HABER   (CANLI)
16:10 GÜNDEM +   (CANLI)
17:30 SESLER VE GÖRÜNTÜLER       
18:00 KISA HABER   (CANLI) 
18:10 GENÇ GİRİŞİMCİLER
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 BAKIŞ AÇISI  (CANLI)
20:45 BASIN ODASI   (CANLI)
22:30 GÜN SONU  (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 SPOR LONDRA
01:30 OTOMASYON
07 ARALIK  2018 CUMA
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER
06:10 DİZELERDEKİ İZLER
07:00 KISA HABER   (CANLI) 
07:10 SABAH HABER   (CANLI)
09:45 MİKROFON SİZDE   
10:00 KISA  HABER  (CANLI)
10:10 SPOR  GÜNDEM  (CANLI)
11:00 KISA HABER  (CANLI)
11:05 KKTC BASINI “İNGİLİZCE BASIN ÖZETLERİ”
11:10 BURASI ÖNEMLİ   (CANLI)
12:00 KISA HABER   (CANLI)
12:10 1. BOYUT    (CANLI)
13:00 ANA HABER (CANLI)
13:35 SİNEMA PLUS
14:30 İNGİLİZCE HABER   
14:30 RUMCA HABER
15:00 KISA HABER   (CANLI) 
15:05 YAŞAMIN RENGİ  (CANLI)
16:00 KISA HABER   (CANLI)
16:10 GÜNDEM +   (CANLI)
17:30 KÜLTÜR SANAT 
18:00 KISA HABER   (CANLI) 
18:10 TRAFİKOLOJİ
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 SÖZ VE YAZI
20:30 ALTERNATİF BAKIŞ    (CANLI)
22:30 GÜN SONU  (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 OTOMASYON
08 ARALIK  2018   CUMARTESİ
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER                
06:05 SİVİL TOPLUM
06:50 AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
07:25 DİZELERDEKİ İZLER
08:00 NARDEN BİNGÖL’LE HAFTA SONU    (CANLI)
10:00 KISA HABER   (CANLI)                     
10:10 BİZİMLE HAFTA SONU
12:00 SEVGİ ATÖLYESİ
13:00 GÜN ORTASI    (CANLI)
13:15 BUGÜN NE PİŞİRELİM
13:45 K-PET SÜPER LİG KARŞILAŞMASI   (CANLI)   
16:00 AKDENİZ VE PEYZAJ
16.30 ŞARKI SÖYLEMEK LAZIM
17:15 KUZEY YILDIZI
18:05 45 DAKİKA ARA
18:55 ANA HABER  -  GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 SANATIN SESİ
20:30 1001 KONU 1001 KONUK
21:30 TOP 10
22:30 KISA HABER (B)
22:35 BAŞARI ÖYKÜLERİ
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 SPOR LONDRA
01:30 OTOMASYON
09 ARALIK  2018 PAZAR
05:55 İSTİKLAL MARŞI
06:00 KISA HABER  (B)
06:05 KUZEY YILDIZI
06:45 SİNEMA PLUS
07:25 GENÇ GİRİŞİMCİLER
08:00 NARDEN BİNGÖL’LE HAFTA SONU    (CANLI)
10:00 KISA HABER                  
10:10 BİZİMLE HAFTA SONU
12:00 BİSİKLET ROTALARI
13:00 GÜN ORTASI    (CANLI)
13:15 ENDORFİN
13:45 K-PET SÜPER LİG KARŞILAŞMASI    (CANLI)
16:00 BRT MAGAZİN
16:30 RADYOLU GÜNLER ARASTA
17:15 ZAMANIN TOZU
18:00 MUSIKİ SOHBETLER   
18:55 ANA HABER - GEÇİŞ
19:00 ANA HABER    (CANLI)
19:45 KLASİK SOHBETLER
20:20 MÜZİK GEZEGENİ
21:00 FUTBOL ZAMANI   (CANLI)
23:30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
00:45 OTOMASYON

brt-2

03        ARALIK   2018  PAZARTESİ        
07:00 BELGESELKUŞAĞI: RESİM NEYİ ANLATIR 11–DİLEKKAYA “KIZ  MUSTAFA” –  GÖNYELİ 1 GOGGOZ DEDE TÜRBESİ – YUNUSLARIN VAHŞİ YÜZÜ–
  İNSAN KALBİ – COSTARICA
10:00 ÇOCUK FİLMİ:  SİYAH İNCİ
10:30 MECLİS GENEL KURULU   (CANLI)
12:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
14:00 ÇOCUK “ANİMASYON” :  101 DALMAÇYALILAR
15:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
16:30 ÇİZGİ FİLM:  ALTIN BALIK 1,2
17:00 LEFKE YILDIZI                   
17:45 BELGESEL:  UNUTULMAYANLAR  “İSMET VEHİT GÜNEY”
18:30 K-PET SÜPER LİG   YAK - CİHANGİR
20:30 DAÜ’nün SESİ
21:15 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA KUŞAĞI : KAPLAN VE EJDERHA-BÜYÜK KAÇIŞ
00.30 K-PET SÜPER LİG KARŞILAŞMASI  (T)
01:00 OTOMASYON
04 ARALIK   2018  SALI
07:00 BELGESELKUŞAĞI: RESİM NEYİ ANLATIR 12–  BENİ BEKLEME KAPTAN – VÜCUDUN SAVUNMA HATTI – GÖRNEÇ “EVLİYA ŞEHİDASI” – İTTİK DEDE  TÜRBESİ – BUKALEMUN – ÇİN VE TİBET – TOPKAPI 1
10:00 Çocuk Filmi:  ALİ BABA VE KIRK HARAMİLER – ALADDİN VE SİHİRLİ
  LAMBASI
12:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
14:00 Çocuk(ANİMASYON) :  ICE AGE
15:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
16:30 ÇİZGİ FİLM:   DALMAÇYALILAR
17:00 YDÜ PANORAMA
18:00 ŞİİRLERLE BÜYÜSÜN ÇOCUKLAR 
19:00 SPOR GÜNDEMİ  (T)
20:00 ÇİFTÇİNİN SAATİ
20:30 ENDORFİN
21:00 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA KUŞAĞI :    EMMA – HAYALLERİN PEŞİNDE
00.00 K-PET SÜPER LİG KARŞILAŞMASI  (T)
01.30   0T0MASYON
05 ARALIK  2018  Çarşamba
07:00 BELGESELKUŞAĞI: RESİM NEYİ ANLATIR 13 – BİN KUBBE SÜLEYMANİYE – KARAİBLER – AVRUPA ŞAHİNİ – GÖRME DUYUSU – İNÖNÜ  1 “UZUN ETEKLİ MEHMET EFENDİ ŞEHİDASI” – KARABABA TÜRBESİ  -TOPKAPI 3
10:00 KAN BAĞIŞI ŞÖLENİ  (CANLI)
13:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
14:00 ÇOCUK (ANİMASYON) :   EGON VE ARKADAŞLARI
15:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
16:30 ÇİZGİ FİLM:  PAMUK PRENSES VE YEDİ CÜCELER
17:00 GAÜ AKTÜEL HABER
18:00 BELGESEL: KEŞİF DUYGUSU-3
19:00 SPOR GÜNDEMİ   (T)
20:00 LONDRA SPOR
21:00 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA KUŞAĞI:   KARA ŞAHİN DÜŞTÜ-HAYATI  YAKALA
01:00 OTOMASYON
06 ARALIK  2018 Perşembe
07:00 BELGESELKUŞAĞI: RESİM NEYİ ANLATIR 14 –İNÖNÜ 2 “HÜRREM DEDE TÜRBESİ” MAHMUT PAŞA ŞEHİDASI  – İNSAN BEYNİ – KÖPEK BALIKLARI – PİLİPİNLER – TOPKAPI-4
10:00 Çocuk Filmi:    GULIVER’IN MACERALARI – HANSEL VE GRATEL
12:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK
14:00 ÇOCUK(ANİMASYON) :   HORTON
15:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
16:30 ÇİZGİ FİLM :    HELLO KITTY HEIDI
17:00 UKÜ KAMPÜS
18:00 BİSİKLET ROTALARI
19:00 SPOR GÜNDEMİ (T)
20:00 BİZİM STADYUM (T)
21:00 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA KUŞAĞI : GİNOSTRA-JANE’İN ZAFERİ
01:30 OTOMASYON
07 ARALIK  2018  Cuma
07:00 BELGESELKUŞAĞI:RESİM NEYİ ANLATIR 15 – TOPKAPI-5  -VAHŞİ TİMSAHLAR – İNSAN KULAĞI – OZANKÖY “ALİ PAŞA ŞEHİDASI, GARİ DEDE ,OZANKÖY CAMİİ – ARJANTİN -
10:00 Çocuk Filmi:    KAHRAMAN İNEKLER – NOTRE DAME’N KAMBURU
12:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
14:00 ÇOCUK (ANİMASYON) :    NEŞELİ DALGALAR
15:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
16:30 ÇİZGİ FİLM:  NASREDDİN HOCA
17:00 ODTÜ KUZEY KIBRIS
18:00 BİLİMSEL SAĞLIK
19:00 SPOR GÜNDEMİ  (T)
20:00 BELGESEL KUŞAĞI : KÖYLERİMİZ KENTLERİMİZ
21:00 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA KUŞAĞI:     ÖLÜM KADINA YAKIŞIR HAYALLERİN PEŞİNDE
01:30 OTOMASYON
08 ARALIK 2018   Cumartesi
07:00 Çocuk Filmi:  JUNGLE JACK – MICKEY İLE YENİ YIL
09:00 ÇOCUK PARKI
10:00 ÇOCUK FİLMİ:  MARMAIDIA
11:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
12:30 ÇİZGİ FİLM :   MICKEY VE ARKADAŞLARI
13:30 BELGESEL Kuşağı : KIBRIS’TA TÜRK TİYATRO HAREKETİ  5.BÖLÜM
14:30 A CUP OF CONVERSATION
15:30 TV’DE SİNEMA :  VAHŞİ AŞK
17:30 DISCOVERING NORTH CYPRUS
18:00 ENDORFİN (T)
18:30 LONDRA SPOR  (T)
19:30 TİYATRO KUŞAĞI
20:30 BELGESEL KUŞAK (KIBRIS)   :    BİR ZAMANLAR KIBRISTA
21.30 İNGİLTERE’DEN HABER VAR   
22:30 SİNEMA KUŞAĞI : GÖREVİMİZ TEHLİKE-HANNIBAL 
01:00 OTOMASYON
09 ARALIK  2018   Pazar
07:00 Çocuk Filmi:  ÇİZMELİ KEDİ – ATLI KARINCA – KIRMIZI BALIK
09:00 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
10:00 ÇOCUK FİLMİ:  MASALLAR DİYARI
11:30 NOSTALJİ KUŞAĞI “ÇOCUK”
12:15 ENGLISH WEEKLY
12:30 ÇİZGİ FİLM :   MOBY DICK
13:30 BELGESEL KUŞAĞI  : 
14:30 VOX POP      
15:30 TV’DE SİNEMA:  DÜNYA TİCARET MERKEZİ
17:30 SESLER VE GÖRÜNTÜLER 
18:10 HAFTANIN FİLMLERİ
18:30 ÇİFTÇİNİN SAATİ  
19:00 A CUP OF CONVERSATION(T)
19:30 ENDORFİN  
20:00 KÜLTÜR SANAT
20:30 SİNEMA SOHBETLERİ
21:00 İNGİLTERE’DEN HABER VAR
22:00 SİNEMA  KUŞAĞI :   BÜYÜK HAZİNE-CHAPLİN
01:30 OTOMASYON

Bayrak Radyosu

03 ARALIK 2018, PAZARTESİ
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Sabah Haber (devam)
09:30 Sizin İçin Seçtiklerimiz (TM)
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (Devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Yayın Akışı
13:47 Ülkemiz Sanatçıları
14:30 Cem Kafkas'la Gönül Makamı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Cem Kafkas'la Gönül Makamı (devam)
16:00 KISA HABERLER
16:03 Dostlar Kahvesi
17:00 KISA HABERLER
17:03 Alkan Baykent'le 1.Lig Dosyası
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Yeşil Yaşam
20:00 Gönlümüzden Geçenler Müziğe Dökülenler
21:00 KISA HABERLER
21:03 Filiz'le Gece Yolculuğu
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Giz Düşümü
00:00 OTOMASYON
04 ARALIK 2018, SALI
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Sabah Haber (devam)
09:30 Sizin İçin Seçtiklerimiz (BM)
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Yayın Akışı
13:47 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Bilginiz Olsun
15:00 KISA HABERLER
15:03 Müzik Rüzgarı
16:00 KISA HABERLER
16:03 Bir Hayat Hikayesi
17:00 KISA HABERLER
17:03 Bu Ada'nın Çocukları
18:00 Bizden Size
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Türler Arasında
20:00 Hoş Sada
21:00 KISA HABERLER
21:03 Fatih Sultan'la Müzikli Geceler
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Giz Düşümü
00:00 OTOMASYON
05 ARALIK 2018, ÇARŞAMBA
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Sabah Haber (devam)
09:30 Sizin İçin Seçtiklerimiz (TM)
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Yayın Akışı
13:47 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Unutulmayanlar
15:00 KISA HABERLER
15:03 Müzik Kulübü
16:00 KISA HABERLER
16:03 Tadımlık Sohbetler
17:00 KISA HABERLER
17:03 Müzik Zamanı
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Müzikli Dakikalar
20:00 Notaların Hikayesi
21:00 KISA HABERLER
21:03 Fatih Sultan'la Müzikli Geceler
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri
00:00 OTOMASYON
06 ARALIK 2018, PERŞEMBE
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Sabah Haber (devam)
09:03 Sizin İçin Seçtiklerimiz (BM)
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:47 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Müzik Karnavalı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Müzik Rüzgarı
16:00 KISA HABERLER
16:03 Aile Kulübü
17:00 KISA HABERLER
17:03 Alkan Baykent'le Spor Analiz
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Kitap Kafe
19:40 Bizim Seçtiklerimiz
20:00 Din ve Ahlak Konuşması
20:30 Şarkılar Geçidi
21:00 KISA HABERLER
21:03 Fatih Sultan'la Müzikli Geceler
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri
00:00 OTOMASYON
07 ARALIK 2018, CUMA
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Sabah Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 Sabah Haber (devam)
09:30 Sizin İçin Seçtiklerimiz
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
12:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Yayın Akışı
13:47 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Bir Kırık Plak
15:00 KISA HABERLER
15:03 Mum Işığı
16:00 KISA HABERLER
16:03 Hayatımız Değerlidir
17:00 KISA HABERLER
17:03 Spor Gündem
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Genç Kulüp
20:00 Dünyanın Sesi
21:00 KISA HABERLER
21:03 Filiz'le Gece Yolculuğu
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri
00:00 OTOMASYON
08 ARALIK 2018, CUMARTESİ
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Şarkılar Türküler ve Oyun Havaları
08:00 ANA HABER BÜLTENİ  ve Basın Özetleri
08:30 Hayata Renk Kat
10:00 KISA HABERLER
10:03 Melodilerle Yolculuk
11:00 Algı
11:30 Söz ve Müzik
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli (T)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 K-Pet Super Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Top 10
20:00 Can'a Yakın
21:00 KISA HABERLER
21:03 Yol Şarkıları
22:00 Bizim Seçtiklerimiz
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Mabel Matiz  Söylüyor
23:00 Klasik Dakikalar
00:00 OTOMASYON
09 ARALIK 2018, PAZAR
06:57 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Şarkılar Türküler ve Oyun Havaları
08:00 ANA HABER BÜLTENİ ve Basın Özetleri
08:30 Size Özel
10:00 KISA HABERLER
10:03 Plak Yarışı
11:00 Hafta Sonu Keyfi
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hafta Sonu Keyfi (devam)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 K-Pet Super Lig Futbol Karşılaşmaları Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Söz ve Yazı
20:00 Mavi Tını
21:00 KISA HABERLER
21:03 Yol Şarkıları
22:00 Bizim Seçtiklerimiz
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Mehmet Gürçimen'den Şarkılar
23:00 Sonsuz Işık
00:00 OTOMASYON

Bayrak International

Monday,03.12.2018
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:45 News In French
12:50 News In Russian
12:55 News In Arabic
13:00 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:40 Songs Forever
15:00 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Music Station
21:00 Spotlight
00:00 Northern Guide In Arabic /The Blue (R)
01:00 AUTOMATION
Tuesday,04.12.2018
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:45 News In French
12:50 News In Russian
12:55 News In Arabic
13:00 Songs Forever
14:00 New In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:40 Songs Forever
15:00 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Music Station
21:00 Spotlight
00:00 Blues & Rock Show (R)
01:00 AUTOMATION
Wednesday,05.12.2018
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:45 News In French
12:50 News In Russian
12:55 News In Arabic
13:00 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:40 Songs Forever
15:00 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Music Station
00:00 Top 20 (R)
01:00 AUTOMATION
Thursday,06.12.2018
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:45 News In French
12:50 News In Russian
12:55 News In Arabic
13:00 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:40 Songs Forever
15:00 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Music Station
21:00 Spotlight
00:00 The Main Event
01:00 AUTOMATION
Friday,07.12.2018
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:45 News In French
12:50 News In Russian
12:55 News In Arabic
13:00 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Take 5
14:30 News In Greek
14:40 Take 5
16:00 Cinemania
17:00 Northern Exposure
19:00 Music Station
21:00 Spotlight
00:00 House On The Rocks
01:00 AUTOMATION
Saturday, 08.12.2018
07:00 The Breakfast Show
10:00 Radio Angel
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Magazine In Greek
14:30 Spotlight
15:00 The Main Event
16:00 The Young Sound
19:00 Top 20
20:00 Night Waves
21:00 Music Station
00:00 House On The Rocks (R)
01:00 AUTOMATION
Sunday,09.12.2018
07:00 The Breakfast Show
10:00 The Juke Box Show
11:00 The Main Event
12:00 Radio Angel
15:00 Top 20: Repeat
16:00 Cinemania
17:00 Inspirations
20:00 Northern Guide In Arabic
20:30 The Blue
21:00 Blues & Rock Show
22:00 Spotlight
00:00 Night Waves (R)
01:00 AUTOMATION

Bayrak FM

07:00 Serdar Eren Morning Show
09:00 Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00 Sehay'la (Sehay Özay)
13:00 Avangard (Ogün Erciyas)
15:00 Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
17:00 Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00 Pop Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00 Kuzey Tarık Show
00:00 OTOMASYON
07:00 Serdar Eren Mornin Show
09:00 Şirinname (Şirin Murçak)
11:00 Sehay'la  (Sehay Özay)
13:00 Avangard (Ogün Erciyas)
15:00 Aydın'la Tünaydın
17:00 Günkut'la 5 Çayı
19:00 İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
21:00 Kuzey Tarık Show
00:00 OTOMASYON
07:00 Serdar Eren Morning Show
09:00 Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00 Sehay'la (Sehay Özay)
13:00 Avangard (Ogün Erciyas)
15:00 Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
17:00 Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00 Pop Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00 Kuzey Tarık Show
00:00 OTOMASYON
07:00 Serdar Eren Morning Show
09:00 Şirinname (Şirin Murçak)
11:00 Sehay'la  (Sehay Özay)
13:00 Avangard (Ogün Erciyas)
15:00 Aydın'la Tünaydın
17:00 Günkut'la 5 Çayı
19:00 İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
21:00 Kuzey Tarık Show
00:00 OTOMASYON
07:00 Serdar Eren Morning Show
09.00 Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00 Sehay'la (Sehay Özay)
13:00 Avangard (Ogün Erciyas)
15:00 Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
17:00 Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00 Pop Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00 Nefs-i Müdafaa (Kıvanç Giritli)
00:00 OTOMASYON
07:00 Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
10:00 Şirinname (Şirin Murçak)
13:00 Nefs-i Müdafaa (Kıvanç Giritli)
16:00 Top 20 (Ceyhun Yeşilada)
18:00 Yine Yeni Yeniden (Y.Ağaoğlu)
19:00 Plaklar Arasında (Mustafa Öncü)
20:00 Sehay'la 90'lar
21:00 İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
00:00 OTOMASYON
07:00 Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
10:00 Şirinname (Şirin Murçak)
13:00 Nefs-i Müdafaa (Kıvanç Giritli)
16:00 Top 20 (Ceyhun Yeşilada)
18:00 Yine Yeni Yeniden (Y.Ağaoğlu)
19:00 Plaklar Arasında (Mustafa Öncü)
20:00 Sehay'la 90'lar
21:00 İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
00:00 OTOMASYON

Bayrak Klasik

07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler (Özel Prog.)
12:00 Ustalardan Seçmeler (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Besteleriyle Besteciler
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Salı, 27.11.2018
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Piyanist (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Müzik Vakti (Yakındoğu Üniversitesi)
21:00 Büyülü Keman (Özel Prog.)
22:00 Klasik Esintiler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Çarşamba, 28.11.2018
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Klasik Dakikalar (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
23:00 Caz Ateşi (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Perşembe, 29.11.2018
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Müzik ve Sinema (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Besteleriyle Besteciler
23:00 Piyanist (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
 
Cuma, 30.11.2018
07:00 Besteleriyle Besteciler
10:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
11:00 Tablodaki Renkler  (Özel Prog.)
12:00 Dünya Orkestraları (Özel Prog.)
13:00 Romantik Tınılar
15:00 Klasik Dehalar
17:00 Konçertolar
19:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
20:00 Bir Besteci (Özel Prog.)
21:00 Aryalar
22:00 Besteleriyle Besteciler
23:00 Dünya Konserleri (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Cumartesi, 01.12.2018
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Pianoforte (Özel Prog.)
13:00 Çağdaş Türk Bestecileri (Özel Prog.)
14:00 Çağdaş Türk Bestecileri (Özel Prog.)
15:00 Müzik Kolleksiyonu (Özel Prog.)
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
17:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Zamanın Kanatlarında Müzik (Özel Prog.)
19:00 Armoni (Özel Prog.)
20:00 Mavi Tını (Engül Atamert)
21:00 Aryalar
22:00 Seçme Klasikler (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON
Pazar, 02.12.2018
07:00 Klasik Metronom (Özel Prog.)
10:00 Dünya Klasikleri
12:00 Pianoforte (Özel Prog.)
13:00 Can'a Yakın (Deniz İbrahimoğlu)
15:00 Seçme Üvertürler
16:00 Gitar Virtüözleri (Özel Prog.)
18:00 Klasik Esintiler (Özel Program)
20:00 Büyülü Keman (Özel Prog.)
21:00 Türler Arasında (Engül Atamert)
22:00 Piyanist (Özel Prog.)
23:00 Opera Saati (Özel Prog.)
00:00 OTOMASYON

Bayrak Türk Müziği

Pazartesi, 15.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Salı, 16.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Çarşamba, 17.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Perşembe, 18.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Cuma, 19.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Cumartesi, 20.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00
Pazar, 21.10.2018
07:00
10:00
11:00
14:00
14:10
14:30
15:00
16:00
19:00
20:00
21:00
00:00
01:00