Son Haberler
TARIM MASTER PLANI... ÜLKE TARIMINA YÖN VERMESİ İÇİN PLANLANAN TASLAK, SEKTÖRE YÖNELİK ÖNEMLİ VE RADİKAL ADIMLAR İÇERİYOR.
-www.brtk.net-
TARIM MASTER PLANI... BAKANLIĞIN İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANAN TASLAĞA YÖNELİK GÖRÜŞLER, 18 MAYIS’A KADAR BAKANLIK ARŞİVİNE YAZILI OLARAK İLETİLEBİLECEK.
-www.brtk.net-
MECLİS ÇALIŞMALARI… CUMHURİYET MECLİSİ 2017 HAZİRAN ARA SEÇİMLERİNİN İPTAL EDİLMESİ YASA ÖNERİSİNİ OYBİRLİĞİYLE ONAYLADI. YASA YENİ ERENKÖY’DE HAZİRAN AYINDA YAPILMASI GEREKEN SEÇİMLERİN 1 YIL ERTELENMESİNİ İÇERİYOR.
-www.brtk.net-
GAZETECİLERİN ZİYARETLERİ…MERSİNLİ  GAZETECİLER MECLİS BAŞKANI SİBER İLE BAŞBAKAN ÖZGÜRGÜN’Ü ZİYARET ETTİ.
-www.brtk.net-
HÜKÜMETİN 1 YILI…ULUSAL BİRLİK PARTİSİ - DEMOKRAT PARTİ KOALİSYON HÜKÜMETİ BİRİNCİ YILINI DOLDURDU. HÜKÜMET, BİR YILDA BİRÇOK ÖNEMLİ PROJENİN HAYATA GEÇMESİNE OLANAK SAĞLADI.
-www.brtk.net-
BAĞIMLILIK FARKINDALIK  EĞİTİMİ... BAŞBAKANLIK UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE MERKEZİ CEZAEVİ’NDE GÖREVLİ TÜM PERSONEL 5 HAFTA BOYUNCA EĞİTİMDEN GEÇİRİLECEK.
-www.brtk.net-
YENİ POLİSLER YEMİN ETTİ... 58’İNCİ DÖNEM POLİS TEMEL EĞİTİM KURSU’NU TAMAMLAYAN 50 POLİS MEMURU YEMİN EDEREK POLİS ÖRGÜTÜ KADROSUNA DAHİL OLDULAR.
-www.brtk.net-

Yayın Akışları

brt-1 HD

24 NİSAN  2017  PAZARTESİ
07:00 YENİ GÜN HABER  (canlı)
08:30 HASAN ERÇAKICA ile GÜNDEME BAKIŞ (canlı)
10:00 GÜNÜN RENGİ  (CANLI)
11:00 HABER
11:10 HABER TOPLANTISI       (canlı)
12:00 BİZİM İNSANLARIMIZ
13:00 GÜN ORTASI   (canlı)
13:30 BOOMERANG  (T)
14:00 ŞEHRİN GÖLGELERİ  (T)
15:00 İNGİLİZCE HABER
15:10 RUMCA HABER
15:20 ENDORFİN
16:00 GÜNDEM +      (canlı)
17:00 17:SAAT    (canlı)
18:00 SPOR GÜNDEMİ   (CANLI)
19:30 ANA HABER  (canlı)
20:00  KKTC VOLEYBOL BÜYÜK ERKEKLER SÜPER KUPA FİNALİ (ÇAMLIKSPOR-YDÜ)    (CANLI)  (Atatürk Kapalı Spor Salonu)  
22:00 ORTASAHA    (canlı)
23:00 GÜN SONU (canlı )
23:30 BRT MAGAZİN
00:30 SİNEMA PLUS
  OTOMASYON
  DİYET GÜNLÜĞÜ
  ENDORFİN
  ORTASAHA
  1001 KONU 1001 KONUK
  BRT MAGAZİN
25 NİSAN 2017 SALI
07:00 YENİ GÜN HABER   (canlı)
08:30 HASAN ERÇAKICA ile GÜNDEME BAKIŞ (canlı)
10:00 GÜNÜN RENGİ   (canlı)
11:00 HABER
11:10 HABER TOPLANTISI     (canlı)
12:00 KLASİK SOHBETLER
12:40 OKUDUKÇA
13:00 GÜN ORTASI   (canlı)
13:30 MİKROFON SİZDE
14:00 YARINLARI AYDINLATANLAR
14:40 BRT MAGAZİN  (T)
15:00 İNGİLİZCE HABER
15:10 RUMCA HABER
15:20 İŞTE NOSTALJİ
16:00 GÜNDEM +   (canlı)
17:00 17:SAAT   (canlı)
18:00 SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
19:00 ANA HABER  (canlı)
20:00 BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER FİNAL SERİSİ 3:MAÇI  (CANLI)   (KOOPSPOR-YDÜ)
22:00 MÜZİK GEZEGENİ
23:00 GÜN SONU (canlı)
23:30 ENDORFİN   (T)
00:30 KLASİK SOHBETLER
      OTOMASYON
     YARINLARI AYDINLATANLAR
     İŞTE NOSTALJİ
     SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ  (T)
     SÖZ VE YAZI
     MÜZİK GEZEGENİ
     BRT HD
26 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA
07:00 YENİ GÜN HABER(canlı)
08:30 HASAN ERÇAKICA ile GÜNDEME BAKIŞ (canlı)
10:00 GÜNÜN RENGİ   (canlı)
11:00 HABER
11:10 HABER TOPLANTISI   (canlı)
12:00 BAŞARI ÖYKÜLERİ ARKA BAHÇE
12:40 HAFTANIN FİLMLERİ
13:00 GÜN ORTASI (canlı)
13:30 DİYET GÜNLÜĞÜ
14:00 BAHÇE KEYFİ
14:30 SİNEMA SOHBETLERİ
15:00 İNGİLİZCE HABER (B)
15:10 RUMCA HABER (B)
15:20 SESLER VE GÖRÜNTÜLER
16:00 GÜNDEM + (canlı)
17:00 17: SAAT   (canlı)
18:00 SPOR ARTI      (canlı)
19:00 ANA HABER  (canlı)
20:00 KARŞI KARŞIYA   (CANLI)
21:15 REFLEKTÖR
22:00 BİZİM STADYUM   (CANLI)
23:00 GÜN SONU (HABER)
23:05 BİZİM STADYUM  (Canlı) (DEVAM)
00:30 SESLER VE GÖRÜNTÜLER
01:00 BAHÇE KEYFİ
01:45 İŞTE NOSTALJİ
03:30 REFLEKTÖR
03:30 ATÖLYE
04:20 ŞEHRİN GÖLGELERİ
05:00 SÜPER LİG MAÇ ÖZETLERİ
27 NİSAN 2017  PERŞEMBE
07:00 YENİ GÜN HABER  (canlı)
08:30 HASAN ERÇAKICA ile GÜNDEME BAKIŞ (canlı)
10:00 GÜNÜN RENGİ   (CANLI)
11:00 HABER
11:10 HABER TOPLANTISI    (canlı)
12:00 TRAFİKOLOJİ
12:40 ATÖLYE
13:00 GÜN ORTASI    (canlı)
13:30 MİKROFON SİZDE
14:00 BOOMERANG        
14:30 BEKLERİM BİR TANGO  (T)
15:00 İNGİLİZCE HABER
15:10 RUMCA HABER
15:20 İŞTE NOSTALJİ
16:00 GÜNDEM +   (canlı)
17:00 17: SAAT    (canlı)
18:00 SPOR EKSTRA          (canlı)
19:00 ANA HABER    (canlı)
20:00 VOLEYBOL KADINLAR SÜPER KUPA FİNALİ   (CANLI) 
  (ÇAMLIKSPOR – YDÜ)
22:00 AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
23:00 GÜN SONU   (canlı)
23:10 BİZİM İNSANLARIMIZ
00:30 TRAFİKOLOJİ
01.30      BOOMERANG
02:00 BEKLERİM BİR TANGO
02:30 İŞTE NOSTALJİ
02:20 İŞ YEMEĞİ
03:00  AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
03:45 ŞEHRİN GÖLGELERİ*04:30     REFLEKTÖR
28 NİSAN 2017 Cuma
07:00 YENİ GÜN HABER  (canlı)
08:30 HASAN ERÇAKICA ile GÜNDEME BAKIŞ (canlı)
10:00 GÜNÜN RENGİ   (CANLI)
11:00 HABER (CANLI)
11:10 HABER TOPLANTISI (CANLI)
12:00 ŞEHRİN GÖLGELERİ
12:40 ATÖLYE
13:00 GÜN ORTASI  (canlı)
13:30 YARINLARI AYDINLATANLAR
14:10 1001 KONU 1001 KONUK                          
15:00 İNGİLİZCE HABER   (B)
15:10 RUMCA HABER  (T)
15:20 DİYET GÜNLÜĞÜ  (T)  
16:00 GÜNDEM +   (canlı)
17:00 17: SAAT   (canlı)
18:00 MAÇA DOĞRU   (CANLI)
19:00 ANA HABER  (CANLI)
20:00 VİZYON
20:45 BAKIŞ AÇISI
21:30 SEFA AKŞAMI
22:15 BAŞARI ÖYKÜLERİ ARKA BAHÇE
23:00 GÜN SONU (canlı)
23:10 MÜZİK GEZEGENİ
00:30 ŞEHRİN GÖLGELERİ
  OTOMASYON
  1001 KONU 1001 KONUK
  ÇİFTÇİNİN SAATİ
  BAKIŞ AÇISI
  SEFA AKŞAMI
  BAŞARI ÖYKÜLERİ ARKA BAHÇE
29 NİSAN 2017 CUMARTESİ
07:00 KONSER:
08:00 SÖZ VE YAZI
09:00 SABAH HABER (canlı)
09:30 ARTI SANAT  (canlı)
11:00 HABER (canlı)
11:10 BRT MAGAZİN  (T)
12:00 SAĞLIKLI HAYAT  (CANLI)
13:00 HABER    (canlı)
13:20 SİNEMA PLUS
14:00 BOOMERANG
14:30 MİKROFON SİZDE
15:00 TRAFİKOLOJİ
16:00 K-PET SÜPER LİG   (CANLI)
18:00 KLASİK SOHBETLER
19:00 ANA HABER  (canlı)
20:00 LİSELER YARIŞIYOR
21:30 AKUSTİKHANE
22:15 BEKLERİM BİR TANGO
23:00 GÜN SONU (canlı)
23:10 SİNEMA PLUS   (T)
00:30 KLASİK KONSER
01:00 SAĞLIKLI HAYAT
02:00 KLASİK SOHBETLER
03:00 TRAFİKOLOJİ
03:30 BOOMERANG
04:00 SÖZ VE YAZI
05:00     BEKLERİM BİR TANGO
30 NİSAN 2017  PAZAR
07:00 KONSER
08:00 REFLEKTÖR
09:00 SABAH HABER   (CANLI)
09:30 ARTI SANAT    (CANLI)
11:00 HABER 11  (CANLI)
11:10 ENDORFİN
11:40 MİKROFON SİZDE
12:00 ÇOCUK PARKI
13:00 HABER  (canlı)
13:15 ŞEHRİN GÖLGELERİ
13:45 BAHÇE KEYFİ
14:20 SESLER VE GÖRÜNTÜLER
15:00 SİNEMA SOHBETLERİ
15:20 AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
16:00 K-PET SÜPER LİG (CANLI)
18:00 ÇİFTÇİNİN SAATİ
19:00 ANA HABER  (canlı)
20:00 1001 KONU 1001 KONUK
21:00 FUTBOL ZAMANI  (CANLI)
23:00 GÜN SONU
23:05 FUTBOL ZAMANI   (CANLI-DEVAM)
00:30 KLASİK SOHBETLER
00:10 ÇİFTÇİNİN SAATİ
  OTOMASYON
  MÜZİK GEZEGENİ
  SESLER VE GÖRÜNTÜLER
  ŞEHRİN GÖLGELERİ
  BAHÇE KEYFİ
  ÇOCUK PARKI

brt-2

24 NİSAN  2017 PAZARTESİ
07:00 ÇOCUK Kuşağı:  LAPUTA
09:00 TV’DE SİNEMA  :  MAZİ KALBİMDE YARA
10:30 MECLİS GENEL KURULU   (CANLI)
17:00 HABERLER
17:05 LEFKE YILDIZI
18:05 YAKIN SAĞLIK 
19:00 DISCOVERING NORTH CYPRUS
19:15 DAÜ’NÜN SESİ
20:45 KLASİK SOHBETLER
21:15 ARKA BAHÇE BAŞARI ÖYKÜLERİ
22:00 HABERLER
22:10 TV’DE SİNEMA:    KUZULARIN SESSİZLİĞİ
  OTOMASYON
  BEKLERİM BİR TANGO(T)
  DISCOVERY NORTH CYPRUS  (T)
  KLASİK SOHBETLER (T)
  YAKIN SAĞLIK  (T)
  ÇOCUK FİLMİ
  BRT MAGAZİN  (T)
  LEFKE YILDIZI  (T)
  DAÜ’nün SESİ
25 NİSAN   2017      SALI
07:00 ÇOCUK KUŞAĞI :  LION KİNG – BABY LADE
09:00 TV’DE SİNEMA  :  BONNEVILLE
10:30 MECLİS GENEL KURULU    (CANLI)
17:00 HABERLER
17:05 YDÜ PANORAMA
18:30 VOX POP
19:15 MESLEKİ EĞİTİMDE GÜNDEM
20:00 SİNEMA BAŞLIYOR
22:00 HABERLER
22:10 REFLEKTÖR
23.00 1001 KONU 1001 KONUK
  OTOMASYON
  VOX POP
  MESLEKİ EĞİTİMDE GÜNDEM
  SİNEMA BAŞLIYOR
  REKLEKTÖR
  1001 KONU 1001 KONUK
  YDÜ PANORAMA (T)
26 NİSAN  2017   Çarşamba
07:00 ÇOCUK KUŞAĞI:    MADAGASKAR-2    -   DALMAÇYALILAR
09.00 TV’DE SİNEMA:   CAN DOSTLAR
10.30 MİKROFON SİZDE
11.00 TRAFİKOLOJİ  (T)
11.45 BİRLİKTE PİŞİRELİM
12.30 BOOMERANG  (T)
13.00 TV’DE SİNEMA:     CHAPLIN
15.00 GÜNÜN RENGİ   (T)
16.00 GÜNDEME BAKIŞ (T)
17:00 HABERLER
17:05 GAÜ AKTÜEL HABER
18:30 AYNI YILDIZ ALTINDA 
19:15 ÇEVRE VE İNSAN
20:15 AKUSTİKHANE
21:00 HIT 20 YABANCI
22:00 HABERLER
22:10 SİNEMA SOHBETLERİ
22:45 TV’DE SİNEMA:  BEKLENMEYEN ŞAHİT
  OTOMASYON
  TRAFİKOLOJİ
  BOOMERANG
  GÜNÜN RENGİ
  GÜNDEME BAKIŞ
  AYNI YILDIZ ALTINDA
  ÇEVRE VE İNSAN
  SİNEMA SOHBETLERİ
  GAÜ AKTÜEL HABER
27 NİSAN  2017 Perşembe
07:00 Çocuk Kuşağı:   LOONEY TUNES
09:00 TV’DE SİNEMA:   HAYALLERİN PEŞİNDE
10:30 ÇOCUK PARKI
11:10 SAĞLIKLI HAYAT
12:00 BİRLİKTE PİŞİRELİM
13:00 TV’DE SİNEMA : SÜRÜSÜNE BEREKET
15:00 GÜNÜN RENGİ
16:00 GÜNDEME BAKIŞ
17:00 HABERLER
17:05 UKÜ  KAMPÜS
18:30 SESLER VE GÖRÜNTÜLER
19:15 MESLEKİ EĞİTİMDE GÜNDEM 
20:15 REFLEKTÖR
21:00 YARINLARI AYDINLATANLAR
22:00 HABERLER
22:10 BİZİM STADYUM
  OTOMASYON
  SAĞLIKLI HAYAT
  BİRLİKTE PİŞİRELİM
  DİYET  GÜNLÜĞÜ
  GÜNÜN RENGİ
  SESLER VE GÖRÜNTÜLER
  MESLEKİ EĞİTİMDE GÜNDEM
  REFLEKTÖR
  YARINLARI AYDINLATANLAR
  UKÜ KAMPÜS
28 NİSAN 2017   Cuma
07:00 ÇOCUK KUŞAĞI:     JUNGLE JACK – KELOĞLAN KURBAĞA PRENS
09:00 TV’DE SİNEMA:    LASSIE
10:30 HAFTANIN FİLMLERİ
11:00 ÇOCUK PARKI
12:00 AYŞEGÜL’LE ÇAT KAPI
13:00 TV’DE SİNEMA:   DEVLET BAŞKANI
15:00 GÜNÜN RENGİ
16:00 GÜNDEME BAKIŞ
17:00 HABERLER
17:05 DAÜ’nün SESİ
18:30 O.D.T.Ü KUZEY KIBRIS
19:00 AYNI YILDIZ ALTINDA
19:40 BİLİMSEL SAĞLIK
20:30 SPOR  +
21:15 SÖZ VE YAZI
22:00 HABERLER
22:10 SİNEMA PLUS
22:40 BELGESEL KUŞAĞI
  OTOMASYON
  AYŞEGÜLLE ÇAT KAPI
  ÇOCUK PARKI
  GÜNÜN RENGİ
  AYNI YILDIZ ALTINDA
  BİLİMSEL SAĞLIK
  SPOR +
  SÖZ VE YAZI
  BELGESEL KUŞAĞI
  O.D.T.Ü KUZEY KIBRIS
29 NİSAN 2017   Cumartesi
07:00 ÇOCUK KUŞAĞI:   KAHRAMAN İNEKLER – KAR KRALİÇESİ-2,3
09:00 TV’DE SİNEMA:    JURASSIK PARK
10:30 HAFTANIN FİLMLERİ
11:00 EĞİTİM DOSYASI
12:00 A CUP OF CONVERSATION
13:00 TV’DE SİNEMA:     DAĞCI
15:00 BAHÇE KEYFİ
15:45 İŞTE NOSTALJİ
16:30 BRT MAGAZİN
17:00 ÇİFTÇİNİN SAATİ
17:45 HAFTANIN FİLMLERİ
18:00 HIT 20 YABANCI
19:00 ŞEHRİN GÖLGELERİ
19:30 BİZİM İNSANLARIMIZ
20:15 ARKA BAHÇE BAŞARI ÖYKÜLERİ
21:00 MÜZİK GEZEGENİ
22:00 TV’DE SİNEMA:   ARSEN LUPEN
  OTOMASYON
  ATÖLYE
  EĞİTİM DOSYASI
  A  CUP OF CONVERSATION  (T)
  BAHÇE KEYFİ  (T)
  İŞTE NOSTALJİ  (T)
  BOOMERANG  (T)
  ÇİFTÇİNİN SAATİ   (T)
  HIT 20 YABANCI  (T)
  EHRİN GÖLGELERİ   (T)
  VİZYON   (T)
30  NİSAN 2017   Pazar
07:00 Çocuk Kuşağı : MICKEY İLE YENİ YIL – MICKEY VE ARKADAŞLARI
09:00 EKONOMİ GÜNDEMİ
11:00 ÇEVRE VE İNSAN
11:45 HAFTANIN FİLMLERİ
12:00 TV WEEKLY
12:20 DİYET GÜNLÜĞÜ
13:00 TV’DE SİNEMA:    KURALSIZLAR
 15:00 VOX POP
15:45 KLASİK SOHBETLER
16:15 BEKLERİM BİR TANGO
17:00 AKUSTİKHANE
18:00 HIT 20 TÜRKÇE
19:00 BİLİMSEL SAĞLIK
19:30 SEFA AKŞAMI
20:15 İŞ YEMEĞİ
21:00 SİNEMA SOHBETLER
21:40 SİNEMA KUŞAĞI :  BEKLENMEYEN ŞAHİT
  OTOMASYON
  EKONOMİ GÜNDEMİ   (T)
  ÇOCUK PARKI   (T
  TV WEEKLY  (T)
  DISCOVERY NORTH CYPRUS  (T)
  VOX POP    (T)
   KLASİK SOHBETLER   (T)
  BEKLERİM BİR TANGO   (T)
  AKUSTİKHANE   (T)
  HIT 20 YABANCI (T)

Bayrak Radyosu

TARİH: 24 NİSAN 2017, PAZARTESİ 06:55 İstiklal Marşı/Açılış 07:00 Yeni Gün Haber 08:00 ANA HABER BÜLTENİ 08:15 45 Dakika 09:00 KISA HABERLER 09:03 Çiftçinin Günlüğü 09:08 Gezegenin Günlüğü 10:00 KISA HABERLER 10:03 Trafik Rehberi 10:06 Hayat Güzeldir 11:00 KISA HABERLER 11:03 Hayat Güzeldir(devam) 12:00 KISA HABERLER 12:03 Müzik Kokteyli 13:30 ANA HABER BÜLTENİ 13:40 Yayın Akışı 13:45 Ülkemiz Sanatçıları 14:15 Bir Hayat Hikayesi 15:00 KISA HABERLER 15:03 Melodilerle Mola 16:00 KISA HABERLER 16:03 Her Güne Bir Kitap 16:06 Sokağın Sesi 17:00 KISA HABERLER 17:03 Biliyor muydunuz? 17:08 Alkan Baykent'le 1. Lig Dosyası 18:30 ANA HABER BÜLTENİ 18:45 Ülkemiz Sanatçıları 19:00 Radyo Tiyatrosu: 20:00 Ada Mavisi 21:00 ANA HABER BÜLTENİ 21:03 Ada Mavisi (devam) 21:30 Gecenin Renkleri 22:30 ANA HABER BÜLTENİ 22:45 Gecenin Renkleri (devam) 00:00 OTOMASYON
TARİH: 25 NİSAN 2017, SALI
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:30 Cem Kafkas’la Gönül Makamı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Cem Kafkas’la Gönül Makamı(devam)
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Beyaz Bulut
17:00 KISA HABERLER
17:03 Önce Sağlık
17:08 Müzik Kulübü
18:00 Türk Müziğine Gönül Verenler
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Hayatın Akışında
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri(devam)
00:00 OTOMASYON
TARİH: 26 NİSAN 2017, ÇARŞAMBA
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:15 Engel-sizsiniz
15:00 KISA HABERLER
15:03 Yol Şarkıları
16:00 KISA HABERLER
16:03 Koopbank Kıbrıs Kupası Yarı Final Rövanş Maçları Küçük Kaymaklı-Yalova
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Koopbank Kıbrıs Kupası Yarı Final Rövanş Maçları Türk Ocağı-Gençler Birliği
21:00 KISA HABERLER
21:03 Müzik Rüzgarı
21:30 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:00 OTOMASYON
TARİH: 27 NİSAN 2017, PERŞEMBE
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:15 Sinema, Yaşam ve İnsan
15:00 KISA HABERLER
15:03 Türler Arasında
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Müzik Karnavalı
17:00 KISA HABERLER
17:03 Önce Sağlık
17:08 Alkan Baykent'le Spor Analiz
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi (T)
19:00 Radyo Tiyatrosu
20:00 Saz Eserleri/Din Ahlak Konuşması
20:30 Ülkemizden Esintiler
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri(devam)
00:00 OTOMASYON
TARİH: 28 NİSAN 2017, CUMA
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir (Sevil)
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Notaların Hikayesi
15:00 KISA HABERLER
15:03 Dünyanın Sesi
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Fatih Sultan'la Cuma
17:00 KISA HABERLER
17:03 Biliyor muydunuz?
17:06 Spor Gündem
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Ada Mavisi
21:00 KISA HABERLER
21:03 Ada Mavisi (devam)
21:30 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:00 OTOMASYON
TARİH: 29 NİSAN  2017, CUMARTESİ
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Hayat Bir Şarkıdır
08:00 ANA HABER BÜLTENİ ve Basın Özetleri
08:30 Misafir Radyo
10:00 KISA HABERLER
10:03 Bir Albüm
10:30 Algı
11:00 Hafta Sonu Keyfi
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hafta Sonu Keyfi (devam)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Retro Müzik
14:30 Şarkılar Geçidi
15:00 Seçme Şarkılar
16:00 Maç Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Ustalardan Seçtiklerimiz
20:00 Yol Şarkıları
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:30 OTOMASTON
TARİH: 30 NİSAN 2017, PAZAR
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Hayat Bir Şarkıdır
08:00 ANA HABER BÜLTENİ ve Basın Özetleri
08:30 Misafir Radyo
10:00 KISA HABERLER
10:03 Plak Yarışı
11:00 Hafta Sonu Keyfi
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hafta Sonu Keyfi (devam)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Melodilerle Mola
14:30 Şarkılar Geçidi
15:00 Seçme Şarkılar
16:00 Maç Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi (T)
19:00 Bir Sokak Bir Tarih
20:00 Makamdan Makama
20:30 Şiire Yolculuk
21:00 KISA HABERLER
21:03 Fatih Sultan'la Pazar
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Mavi Tını
00:00 OTOMASYON

Bayrak International

Monday,24.04.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 Nort Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 News In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 That's Life
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Tuesday, 25.04.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 Nort Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 New In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 That's Life
21:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION
Wednesday,26.04.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
13:35 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Thursday, 27.04.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 News In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION
Friday, 28.04.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 Take 5
13:30 News In Arabic
13:35 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Take 5
14:30 News In Greek
14:40 Take 5
16:00 Cinemania
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Saturday, 29.04.2017
07:00 The Breakfast Show
10:00 Radio Angel
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Magazine In Greek
14:40 Pop Music
15:00 The Main Event
16:00 The Young Sound
19:00 Top 20
20:00 Night Waves
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Sunday, 30.04.2017
07:00 The Breakfast Show
10:00 The Juke Box Show
11:00 The Main Event
12:00 Radio Angel
14:00 News Weekly
14:15 Radio Angel
15:00 Top 20: Repeat
17:00 Inspirations
20:00 Northern Guide In Arabic
20:30 The Blue
21:00 Blues & Rock Show
22:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION

Bayrak FM

07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard (Ogün & Ali
15:00
Şiriname (Şirin Dinler)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Keşif (Cihan Çayan)
11:00
Şirinnağme (Şirin Dinler)
13:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
15:00
Aydın'la Tünaydın (Aydın Türksever)
17:00
Günkut’la Beş Çayı (Bülent Günkut)
19:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show(Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard (Ogün & Ali)
15:00
Şiriname (Şirin Dinler)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği Gibi(Mustafa Soykan)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show(Serdar Eren)
09:00
Keşif(Cihan Çayan)
11:00
Şirinnağme (Nafiya Dinler)
13:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaş)
15:00
Aydın'la Tünaydın (Aydın Türksever)
17:00
Günkut’la Beş Çayı (Bülent Günkut)
19:00
Pop&Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
Otomasyon
07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard ( Ogün & Ali)
15:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği gibi (Mustafa Soykan)
21:00
2000’ler (Cihan Çayan)
22:00
Remix DJ (Emre Tonga)
24:00
OTOMASYON
07:00
Keşif(Cihan Çayan)
10:00
Şirinname (Nafiye Dinler)
13:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
16:00
Top 20 Liste
17:00
Uygar’la Müzik (Uygar Yeşilada)
19:00
Plaklar Arasında (M.Öncü)
20:00
Sehay’la 90’lar (Sehay Özay)
21:00
Yine Yeni Yeniden (Yılcan Ağaoğlu)
22:00
Remix DJ (Emre Tonga)
24:00
OTOMASYON
07:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
10:00
Şirinname (Nafiya Dinler)
13:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
16:00
Hayata Gülümse Seçmeler(Uygar Yeşilada)
18:00
Top 20 Liste (Tekrar)
19:00
Plaklar Arasında (M.Öncü)
20:00
Sehay’la 90’lar (Sehay Özay)
21:00
Yine Yeni Yeniden (Yılcan Ağaoğlu)
22:00
Bayrak FM Akustik
24:00
OTOMASYON

Bayrak Klasik

07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
USTALARDAN SEÇMELER (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
DÜNYA KONSERLERİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PİYANİST (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
BÜYÜLÜ KEMAN (ÖZEL PROGRAM)
22:00
KLASİK ESİNTİLER (ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
KLASİK DAKİKALAR (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
CAZ ATEŞİ (ÖZEL PROGRAM)
23:00
CAZ ATEŞİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
MÜZİK VE SİNEMA (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
PİYANİST (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
DÜNYA ORKESTRALARI (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
DÜNYA KONSERLERİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
KLASİK METRONOM (ÖZEL PROGRAM)
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PIANOFORTE (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ÇAĞDAŞ TÜRK BESTECİLERİ (ÖZEL PROGRAM)
14:00
ÇAĞDAŞ TÜRK BESTECİLERİ (ÖZEL PROGRAM)
15:00
MÜZİK KOLLEKSİYONU (ÖZEL PROGRAM)
16:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
17:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
18:00
ZAMANIN KANATLARINDA MÜZİK (ÖZEL PROGRAM)
19:00
ARMONİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
MAVİ TINI (ENGÜL ATAMERT)
21:00
ARYALAR
22:00
SEÇME KLASİKLER (ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
KLASİK METRONOM (ÖZEL PROGRAM)
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PIANOFORTE(ÖZEL PROGRAM)
13:00
SEÇME KLASİKLER (ÖZEL PROGRAM)
15:00
SEÇME ÜVERTÜRLER
16:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
18:00
KLASİK ESİNTİLER (ÖZEL PROGRAM) [radio_time_event start=
20:00
BÜYÜLÜ KEMAN (ÖZEL PROGRAM)
21:00
TÜRLERLE ARASINDA (ENGÜL ATAMERT)
22:00
PİYANİST(ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON