Son Haberler
MÜZAKERE SÜRECİ... CUMHURBAŞKANI AKINCI AÇIKLADI: MART AYI SONUNDA RUM LİDER İLE SOSYAL BİR YEMEKTE BİRARAYA GELEBİLİRİZ. MÜZAKERELERDE NİSAN-MAYIS AYLARI BELİRLEYİCİ OLACAK
-www.brtk.net-
MÜZAKERE SÜRECİ... CUMHURBAŞKANI AKINCI: TÜRK TARAFININ EŞİT BİR HALK OLDUĞUNU KABUL ETSİNLER. BAŞKA BİRŞEY İSTEMİYORUZ
-www.brtk.net-
ERTUĞRULOĞLU’NDAN AKINCI’YA SERT TEPKİ...CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI’NIN GÖRÜŞME MASASINA GERİ DÖNECEĞİ YÖNÜNDE YAPTIĞI AÇIKLAMAYA DIŞİŞLERİ BAKANI TAHSİN ERTUĞRULOĞLU’NDAN SERT YANIT GELDİ. MASADAN EŞİTLİKLE KALKILACAĞINA DA İNANMADIĞINI İFADE EDEN DIŞİŞLERİ BAKANI ERTUĞRULOĞLU, , GÖRÜŞMELERİN DEVLETTEN DEVLETE OLMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ.
-www.brtk.net-
BRT'DE KAN BAĞIŞI... SAĞLIK BAKANLIĞI İLE KIZILAY DERNEĞİNİN ORGANİZASYONUYLA BUGÜN BRT’DE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ
-www.brtk.net-
BRT'DE KAN BAĞIŞI... SAĞLIK BAKANI SUCUOĞLU: ÜLKEDE 2000 ÜNİTE CİVARI KAN İHTİYACI VAR BU TÜR KAMPANYALAR ÜLKENİN KAN İHTİYACINI KARŞILAMADA BÜYÜK DESTEK
-www.brtk.net-
TEMEL EĞİTİM PROGRAM GELİŞTİRME PROJESİ... TALİM VE TERBİYE DAİRESİ, PROJENİN DEĞERLENDİRME AŞAMASI İLE İLGİLİ OKUL MÜDÜRLERİNİ BİLGİLENDİRDİ
-www.brtk.net-
TEMEL EĞİTİM PROGRAM GELİŞTİRME PROJESİ... EĞİTİM BAKANLIĞI VE DAÜ İŞBİRLİĞİNDE HAZIRLANAN PROJE KAPSAMINDA İLKÖĞRETİMDEKİ DERS MATERYALLERİ DAHA ETKİN HALE GETİRİLİCEK
-www.brtk.net-
“BEN HANGİSİYİM”PROJESİ... MODA TASARIMCISI VE KURGUCU ABDULLAH ÖZTOPRAK’IN UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KOMİSYONU ADINA ORGANİZE ETTİĞİ 3 BACAKLI “BEN HANGİSİYİM PROJESİ” HAYATA GEÇİYOR
-www.brtk.net-
BRT- ÜNİVERSİTELER İLE İŞBİRLİĞİ... DAÜ REKTÖRÜ OSAM: DAÜ’DE BİR MEDYA MERKEZİ OLUŞTURMAK ÇERÇEVESİNDE BRT İLE İŞBİRLİĞİ İSTİYORUZ
-www.brtk.net-
BRT-ÜNİVERSİTELER İLE İŞBİRLİĞİ... BRTK MÜDÜRÜ ÖZKURT: OLUŞTURULMAK İSTENEN MEDYA MERKEZİ KONUSUNDA BRTK ÜZERİNE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRDIR
-www.brtk.net-
YÖDAK YASASI’NIN İADESİ... DAÜ-SEN: YÖDAK YASASININ MECLİS’E GERİ GÖNDERİLMESİ ÖNEMLİ FIRSAT
-www.brtk.net-
TÜRKSOY BASIN ÖDÜLÜ... TÜRKİ CUMHURİYETLERİNE VERİLEN TÜRKSOY BASIN ÖDÜLÜNE BU YIL KKTC ADINA BAYRAK RADYO TELEVİZYON KURUMU LAYIK GÖRÜLDÜ
-www.brtk.net-
KUŞADASI’NDA MÜLTECİ FACİASI..KUŞADASI KÖRFEZİ’NDE YASA DIŞI YOLLARLA SURİYELİ GÖÇMENLERİ YUNANİSTAN’IN SİSAM ADASINA TAŞIYAN LASTİK BOT BATTI.. OLAY SONUCU 11 GÖÇMENİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI, 9 GÖÇMEN KURTARILDI...OLAYLA İLGİLİ 2 GÖÇMEN KAÇAKÇI İSE GÖZALTINA ALINDI.
-www.brtk.net-
LONDRA'DAKİ TERÖR SALDIRISI... LONDRA'YI KANA BULAYAN SALDIRGANIN GERÇEK KİMLİĞİ AÇIKLANDI. LONDRA POLİSİ, HALİD MESUT İSİMLİ SALDIRGANIN İLK İSMİNİN ADRİAN RUSSELL OLDUĞUNU RESMEN DUYURDU.
-www.brtk.net-
BAYRAK RADYOSU
FM 102
BAYRAK INTERNATIONAL
FM 105
BAYRAK FM
FM 92.1
BAYRAK KLASİK
88.4
BAYRAK TÜRK MÜZİĞİ
FM 94.6
BRT HD TV
FM 100.1

Yayın Akışları

Bayrak Radyosu

20 MART 2017 PAZARTESİ
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir(devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:15 Bir Hayat Hikayesi
15:00 KISA HABERLER
15:03 Melodilerle Mola
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Sokağın Sesi
17:00 KISA HABERLER
17:03 Biliyor muydunuz?
17:08 Alkan Baykent'le 1. Lig Dosyası
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Ada Mavisi
21:00 ANA HABER BÜLTENİ
21:03 Ada Mavisi (devam)
21:30 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:00 OTOMASYON
21 MART 2017 SALI
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:30 Cem Kafkas’la Gönül Makamı
15:00 KISA HABERLER
15:03 Cem Kafkas’la Gönül Makamı(devam)
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Beyaz Bulut
17:00 KISA HABERLER
17:03 Önce Sağlık
17:08 Müzik Kulübü
18:00 Türk Müziğine Gönül Verenler
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Hayatın Akışında
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri(devam)
00:00 OTOMASYON
 
22 MART 2017 ÇARŞAMBA
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:15 Engel-sizsiniz
15:00 KISA HABERLER
15:03 Yol Şarkıları
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Tadımlık Sohbetler
17:00 KISA HABERLER
17:03 Biliyor muydunuz?
17:08 Fatih Sultan'la Çarşamba
18:00 Yeşilçam Şarkıları
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Radyo Tiyatrosu
20:00 20:30 Müzik Rüzgarı Hayatımız Değerlidir
21:00 KISA HABERLER
21:03 Hayatımız Değerlidir (devam)
21:30 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:00 OTOMASYON
23 MART 2017 PERŞEMBE
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:15 Sinema, Yaşam ve İnsan
15:00 KISA HABERLER
15:03 Türler Arasında
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Müzik Karnavalı
17:00 KISA HABERLER
17:03 Önce Sağlık
17:08 Alkan Baykent'le Spor Analiz
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi (T)
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Saz Eserleri/Din Ahlak Konuşması
20:30 Ülkemizden Esintiler
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri(devam)
00:00 OTOMASYON
   
24 MART 2017 CUMA
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Yeni Gün Haber
08:00 ANA HABER BÜLTENİ
08:15 45 Dakika
09:00 KISA HABERLER
09:03 Çiftçinin Günlüğü
09:08 Gezegenin Günlüğü
10:00 KISA HABERLER
10:03 Trafik Rehberi
10:06 Hayat Güzeldir (Sevil)
11:00 KISA HABERLER
11:03 Hayat Güzeldir (devam)
12:00 KISA HABERLER
12:03 Müzik Kokteyli
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:40 Yayın Akışı
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Notaların Hikayesi
15:00 KISA HABERLER
15:03 Dünyanın Sesi
16:00 KISA HABERLER
16:03 Her Güne Bir Kitap
16:06 Fatih Sultan'la Cuma
17:00 KISA HABERLER
17:03 Biliyor muydunuz?
17:06 Spor Gündem
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Radyo Tiyatrosu:
20:00 Ada Mavisi
21:00 KISA HABERLER
21:03 Ada Mavisi (devam)
21:30 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:00 OTOMASYON
25 MART  2017 CUMARTESİ
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Hayat Bir Şarkıdır
08:00 ANA HABER BÜLTENİ ve Basın Özetleri
08:30 Misafir Radyo
10:00 KISA HABERLER
10:03 Bir Albüm
10:30 Algı
11:00 Hafta Sonu Keyfi
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hafta Sonu Keyfi (devam)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Retro Müzik
14:30 Şarkılar Geçidi
15:00 Maç Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Ülkemiz Sanatçıları
19:00 Ustalardan Seçtiklerimiz
20:00 Yol Şarkıları
21:00 KISA HABERLER
21:03 Gecenin Renkleri
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Gecenin Renkleri (devam)
00:30 OTOMASTON
26 MART 2017 PAZAR
06:55 İstiklal Marşı/Açılış
07:00 Hayat Bir Şarkıdır
08:00 ANA HABER BÜLTENİ ve Basın Özetleri
08:30 Misafir Radyo
10:00 KISA HABERLER
10:03 Plak Yarışı
11:00 Hafta Sonu Keyfi
12:00 KISA HABERLER
12:03 Hafta Sonu Keyfi (devam)
13:30 ANA HABER BÜLTENİ
13:45 Ülkemiz Sanatçıları
14:00 Melodilerle Mola
14:30 Şarkılar Geçidi
15:00 Maç Naklen Yayını
18:30 ANA HABER BÜLTENİ
18:45 Haftanın Sesi (T)
19:00 Bir Sokak Bir Tarih
20:00 Makamdan Makama
20:30 Şiire Yolculuk
21:00 KISA HABERLER
21:03 Fatih Sultan'la Pazar
22:30 ANA HABER BÜLTENİ
22:45 Mavi Tını
23:45 OTOMASYON

Bayrak International

Monday 20.03.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 Nort Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 News In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 That's Life
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Tuesday 21.03.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 Nort Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 New In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 That's Life
21:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION
Wednesday 22.03.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
13:35 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Songs Forever
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
 
Thursday 23.03.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 North Brochure
13:30 News In Arabic
14:00 News In English
14:30 News In Greek
14:35 The Young Sound
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION
Friday 24.03.2017
07:00 Diva On The Mike
09:00 Radio Angel
11:00 North Brochure
12:30 News In French
13:00 News In Russian
13:05 Take 5
13:30 News In Arabic
13:35 Songs Forever
14:00 News In English
14:10 Take 5
14:30 News In Greek
14:40 Take 5
16:00 Cinemania
17:00 Northern Exposure
19:00 Inspirations
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Saturday 25.03.2017
07:00 The Breakfast Show
10:00 Radio Angel
11:00 Spotlight
14:00 News In English
14:10 Magazine In Greek
14:40 Pop Music
15:00 The Main Event
16:00 The Young Sound
19:00 Top 20
20:00 Night Waves
21:00 Music Station
00:00 AUTOMATION
Sunday 26.03.2017
07:00 The Breakfast Show
10:00 The Juke Box Show
11:00 The Main Event
12:00 Radio Angel
14:00 News Weekly
14:15 Radio Angel
15:00 Top 20: Repeat
17:00 Inspirations
20:00 Northern Guide In Arabic
20:30 The Blue
21:00 Blues & Rock Show
22:00 Spotlight
00:00 AUTOMATION
   

Bayrak FM

07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard (Ogün & Ali
15:00
Şiriname (Şirin Dinler)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği Gibi (Mustafa Soykan)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Keşif (Cihan Çayan)
11:00
Şirinnağme (Şirin Dinler)
13:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
15:00
Aydın'la Tünaydın (Aydın Türksever)
17:00
Günkut’la Beş Çayı (Bülent Günkut)
19:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show(Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard (Ogün & Ali)
15:00
Şiriname (Şirin Dinler)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği Gibi(Mustafa Soykan)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
OTOMASYON
07:00
Serdar Eren Morning Show(Serdar Eren)
09:00
Keşif(Cihan Çayan)
11:00
Şirinnağme (Nafiya Dinler)
13:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaş)
15:00
Aydın'la Tünaydın (Aydın Türksever)
17:00
Günkut’la Beş Çayı (Bülent Günkut)
19:00
Pop&Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
21:00
Kuzey Tarık Show (Tarık Altıner)
24:00
Otomasyon
07:00
Serdar Eren Morning Show (Serdar Eren)
09:00
Yılcanla Yaşadıkça (Yılcan Ağaoğlu)
11:00
Sehay’la (Sehay Özay)
13:00
Avangard ( Ogün & Ali)
15:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
17:00
Hayata Gülümse (Uygar Yeşilada)
19:00
İçimden Geldiği gibi (Mustafa Soykan)
21:00
2000’ler (Cihan Çayan)
22:00
Remix DJ (Emre Tonga)
24:00
OTOMASYON
07:00
Keşif(Cihan Çayan)
10:00
Şirinname (Nafiye Dinler)
13:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
16:00
Top 20 Liste
17:00
Uygar’la Müzik (Uygar Yeşilada)
19:00
Plaklar Arasında (M.Öncü)
20:00
Sehay’la 90’lar (Sehay Özay)
21:00
Yine Yeni Yeniden (Yılcan Ağaoğlu)
22:00
Remix DJ (Emre Tonga)
24:00
OTOMASYON
07:00
Yaşam Yolu (Özlem Karakaşlı)
10:00
Şirinname (Nafiya Dinler)
13:00
Pop & Rock Cafe (Ceyhun Yeşilada)
16:00
Hayata Gülümse Seçmeler(Uygar Yeşilada)
18:00
Top 20 Liste (Tekrar)
19:00
Plaklar Arasında (M.Öncü)
20:00
Sehay’la 90’lar (Sehay Özay)
21:00
Yine Yeni Yeniden (Yılcan Ağaoğlu)
22:00
Bayrak FM Akustik
24:00
OTOMASYON

Bayrak Klasik

07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
USTALARDAN SEÇMELER (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
DÜNYA KONSERLERİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PİYANİST (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
BÜYÜLÜ KEMAN (ÖZEL PROGRAM)
22:00
KLASİK ESİNTİLER (ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
KLASİK DAKİKALAR (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
CAZ ATEŞİ (ÖZEL PROGRAM)
23:00
CAZ ATEŞİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
MÜZİK VE SİNEMA (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
PİYANİST (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
10:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
11:00
TABLODAKİ RENKLER (ÖZEL PROGRAM)
12:00
DÜNYA ORKESTRALARI (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ROMANTİK TINILAR
15:00
KLASİK DEHALAR
17:00
KONÇERTOLAR
19:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
BİR BESTECİ (ÖZEL PROGRAM)
21:00
ARYALAR
22:00
BESTELERİYLE BESTECİLER
23:00
DÜNYA KONSERLERİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
KLASİK METRONOM (ÖZEL PROGRAM)
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PIANOFORTE (ÖZEL PROGRAM)
13:00
ÇAĞDAŞ TÜRK BESTECİLERİ (ÖZEL PROGRAM)
14:00
ÇAĞDAŞ TÜRK BESTECİLERİ (ÖZEL PROGRAM)
15:00
MÜZİK KOLLEKSİYONU (ÖZEL PROGRAM)
16:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
17:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
18:00
ZAMANIN KANATLARINDA MÜZİK (ÖZEL PROGRAM)
19:00
ARMONİ (ÖZEL PROGRAM)
20:00
MAVİ TINI (ENGÜL ATAMERT)
21:00
ARYALAR
22:00
SEÇME KLASİKLER (ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON
07:00
KLASİK METRONOM (ÖZEL PROGRAM)
10:00
DÜNYA KLASİKLERİ
12:00
PIANOFORTE(ÖZEL PROGRAM)
13:00
SEÇME KLASİKLER (ÖZEL PROGRAM)
15:00
SEÇME ÜVERTÜRLER
16:00
GİTAR VİRTÜÖZLERİ (ÖZEL PROGRAM)
18:00
KLASİK ESİNTİLER (ÖZEL PROGRAM) [radio_time_event start=
20:00
BÜYÜLÜ KEMAN (ÖZEL PROGRAM)
21:00
TÜRLERLE ARASINDA (ENGÜL ATAMERT)
22:00
PİYANİST(ÖZEL PROGRAM)
23:00
OPERA SAATİ (ÖZEL PROGRAM)
24:00
OTOMASYON