Son Haberler
ÖZERSAY ANKARA’DA... BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÖZERSAY, TÜRKİYE DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU İLE GÖRÜŞECEK
-www.brtk.net-
ÖZERSAY ANKARA’DA... BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÖZERSAY, MEVKİDAŞI ÇAVUŞOĞLU İLE ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK
-www.brtk.net-
DÖVİZ YÜKSELİYOR... TL KARŞISINDA EURO 4.86, STERTLİN 5.5, DOLAR 3.95 SEVİYELERİNDE İŞLEM GÖRÜYOR
-www.brtk.net-
BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ... POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI, SİVİL SAVUNMA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI İLE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BÜTÇELERİ GÖRÜŞÜLECEK
-www.brtk.net-
GAZİVEREN VE ÇAMLIKÖY DİRENİŞİ... GAZİVEREN VE ÇAMLIKÖY DİRENİŞİ’NİN 54’ÜNCÜ YILI VE DİRENİŞTE ŞEHİT DÜŞENLER ANILDI
-www.brtk.net-
YAŞLILAR HAFTASI... ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI ÇELER: YENİ HUZUREVİ PROJESİNE ÖNCELİK VERİLECEK
-www.brtk.net-
TURİST REHBERLERİ... TURİZM VE ÇEVRE BAKANI ATAOĞLU: TURİST REHBERİ SAYISI BİN 352’YE ULAŞTI, HER DİLDE REHBER YETİŞTİRİLMESİNE ÖNEM VERİYORUZ
-www.brtk.net-

Kambala ve Mandic’e ceza yok

Çarşamba 6 Aralık 2017

(BRT SPOR) Koopspor ve Yakın Doğu Üniversitesi arasında oynanan “Cumhuriyet Kupası”nda yaşanan olayları değerlendiren Basketbol Federasyonu Ceza Kurulu alınan kararları açıkladı.

23 Kasım’da oynanan final müsabakasında yaşanan olayları hakem ve saha komiseri raporları ışığında değerlendiren Kurul; olaylara karışan Yakın Doğu Üniversitesi oyuncusu Vukasin Mandic ve Koopspor oyuncusu Kaspars Kambala’ya ceza vermedi.

Gergin anların yaşandığı maçta olaylarla ilgili YDÜ Antrenörü Halit Kıryağdı’ya ‘küfür’ Koopspor Başkanı Talat Yalkut’a ise ‘kötü tezahürat’tan 1 ay men cezası geldi.

Yakın Doğu Üniversitesi Antrenörü Kıryağdı ayrıca ‘müsabaka hakemlerinden izinsiz takımını sahayı terk ettirmesi’ ve oyunun 3 dakika gecikmesine neden olması gerekçesiyle de ‘uyarı cezası’ aldı.

Bu arada, Basketbol Federasyonu Ceza Kurulu, Koopspor Kulübü’nün olayların yaşandığı anda yönetici ve taraftarlarından gelen ‘kötü tezahürat’ nedeniyle ‘uyarı cezası’ almasını da kararlaştırdı.

reklam-banner1
DİĞER HABERLER