Son Haberler
TATAR’DAN AÇIKLAMA... BAŞBAKAN TATAR: MÜZAKERE SÜRECİNİN EYLÜL AYINDAN SONRA YİNE AYNI TEMELDE VE CRANS MONTANA’DA BIRAKILAN NOKTADAN DEVAM ETMESİ BİZİ RAHASIZ ETMEKTEDİR, BÖYLE BİR SÜRECİN BAŞLAMASINI ASLA UYGUN GÖRMÜYORUZ.
-www.brtk.net-
YILIN İKİNCİ ASGARİ ÜCRETİ...ASGARİ ÜCRET SAPTAMA KOMİSYONU 2019 YILININ İKİNCİ ASGARİ ÜCRETİNİ BELİRLEMEK ÜZERE  TOPLANDI
-www.brtk.net-
TÜRKİYE 4.GEMİYİ GÖNDERİYOR... TÜRKİYE, DOĞU AKDENİZ’DEKİ SONDAJ FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE MTA ORUÇ REİS SİSMİK ARAŞTIRMA GEMİSİNİ BÖLGEYE GÖNDERECEK.
-www.brtk.net-
HÜKÜMETİN HP’DEN KESİNTİ KARARINA TEPKİ...KIBRIS TÜRK HEMŞİRELER VE EBELER SENDİKASI, HÜKÜMETİN KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME İLE HAYAT PAHALILIĞI ÖDENEĞİ’NDEN YÜZDE 2 KESİNTİYE GİDİLMESİ KARARINI ANAYASA MAHKEMESİ’NE TAŞIDI.
-www.brtk.net-
20 TEMMUZ HAZIRLIKLARI...TÖREN PROVALARI NEDENİYLE GAZİMAĞUSADA BAZI YOLLAR SAAT 16.30’DAN İTİBAREN PROVANIN SONA ERECEĞİ SAATE KADAR TRAFİĞE KAPALI OLACAK
-www.brtk.net-
HAYATTA İKİNCİ ŞANS...KEMAL SARAÇOĞLU VAKFI DONÖR ARŞİVİNE, ÖNCEKİ YILLARDA TÜKÜRÜK ÖRNEĞİ VEREREK KAYIT YAPTIRAN HASAN YAŞAKURT, İLİK NAKLİ BEKLEYEN HİÇ TANIMADĞI BİR ÇOCUĞA YAŞAM IŞIĞI OLDU.
-www.brtk.net-
YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI...YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI.  SONUÇLARA "SONUC.OSYM.GOV.TR" ADRESİNDEN ULAŞILABİLİR

-www.brtk.net-
S 400 GERİLİMİ...ABD BAŞKANI DONALD TRUMP: DURUM ÇOK KARMAŞIK. TÜRKİYE İLE GÖRÜŞMELERİ SÜRDÜRÜYORUZ
-www.brtk.net-
TRUMP’TAN F-35 AÇIKLAMASI ...“BU DURUM ÜZERİNE ÇALIŞIYORUZ, NELER OLACAĞINI GÖRECEĞİZ"

-www.brtk.net-
HİNDİSTAN'DA  SEL 67 CAN ALDI... ÜLKEDEKİ SELLERDEN YAKLAŞIK 9 MİLYON KİŞİ ETKİLENDİ    
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

Reformer Plates yağ yaktırıyor ve vücudu sıkılaştırıyor

Pazartesi 8 Temmuz 2019 06:30

Spor, sağlıklı olmak ve sağlıklı kilo vermenin olmazsa olmazı. Sağlıklı yaşamın yanı sıra estetik kaygılar nedeniyle de birçok kişi zayıflamak istiyor.

Konu sağlık ve zayıflama olunca Reformer Pilates son zamanlarda öne çıkıyor.

Fizyoterapist Özge Gökalp Reformer Pilates’in, vücuda esneklik, denge, doğru duruş kazandıran bir spor olmasının yanında, yağ yaktıran ve vücudu sıkılaştıran bir spor olduğunu dile getirdi.
Reformer Pilates’in sırt ve bel ağrılarına da çok iyi geldiğini anlatan Gökalp, birçok kişinin bel ve sırt ağrılarını azaltmak için reformer yaptığını, fizyoterapist eşliğinde yapılan reformer platesin bir nevi fizik tedavi de olduğunu aktardı.

Reformer Plates’in kardiyo sporlar kadar zayıflatmadığını ancak, yağ yakımına yardımcı olduğunu ve vücuda fit görünüm kazandırdığına işaret eden Gökalp, sporun yanında dengeli beslenerek kişinin fit olabileceğine vurgu yaptı.

Reformer Pilates’in her yaş grubuna uygun bir spor olduğunun altını çizen Gökalp, spor programının kişinin kondisyonuna göre düzenlendiğini sözlerine ekledi.

(BRT)

Diğer Spor Videoları

HABER VİDEOLARI