Son Haberler
CUMHURBAŞKANI MUTSAFA AKINCI, AVRUPA BİRLİĞİ’Nİ, DOĞU AKDENİZ’DEKİ FAALİYETLERLE İLGİLİ TÜRKİYE’Yİ KINAMA KARARINDAN GERİ DÖNMEYE ÇAĞIRDI.
-www.brtk.net-
BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI KUDRET ÖZERSAY KKTC’DE YAŞAYAN RUM VE MARONİTLERE GELEN YARDIMLARDAN GÜMRÜK VERGİSİ ALINMAYACAĞINI, İÇ PİYASADA SATILMASINI ÖNLEMEK İÇİN ÜZERLERİNE UYARICI ETİKETLER YAPIŞTIRILACAĞINI AÇIKLADI.
-www.brtk.net-
BAKANLAR KURULU BUGÜN TOPLANDI. BAŞBAKAN TUFAN ERHÜRMAN BAŞKANLIĞINDAKİ BAKANLAR KURULU TOPLANTISI 3 SAAT SÜRDÜ. TOPLANTI ÖNCESİ VE SONRASINDA BASINA AÇIKLAMA YAPILMADI.
-www.brtk.net-
SAĞLIK BAKANI FİLİZ BESİM VE BERABERİNDEKİ HEYET, TEMASLAR YAPMAK AMACIYLA İKİ GÜNLÜĞÜNE ANKARA’YA GİDİYOR.
-www.brtk.net-
KKTC’DE KALP NAKLİ YAPILABİLMESİ İÇİN ANTALYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.
-www.brtk.net-
SAĞLIK BAKANI FİLİZ BESİM, DR. BURHAN NALBANTOĞLU DEVLET HASTANESİ’YLE BİRLİKTE ÖZEL BİR HASTANEYE DAHA NAKİL İÇİN İZİN VERİLECEĞİNİ VE BÖYLECE İKİ MERKEZDE KALP NAKLİ YAPILABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.
-www.brtk.net-
TARIM VE DOĞAL KAYNAKLAR BAKANI ERKUT ŞAHALİ, GEÇMİŞ HÜKÜMETİN, TÜRKİYEDEN GELEN SUYUN GÜZELYURT BÖLGESİNE NASIL ULAŞTIRILACAĞI İLE İLGİLİ HİÇ BİR ÇALIŞMA YAPMADIĞINI SÖYLEDİ.
-www.brtk.net-
KIBRIS TÜRK MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANLIĞINA TEK ADAY OLAN AHMET ULUBAY OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ.
-www.brtk.net-
LEFKE VE ÇEVRE KÖYLERİ DAYANIŞMA VE KALKINDIRMA DERNEĞİ, CMC ALANLARININ KONTROLÜ VE TEMİZLENMESİ KONUSUNDA HERHANGİ SOMUT BİR GELİŞME OLMAMASI HALİNDE TÜM ANAYASAL HAKLARINI KULLANACAKLARI KONUSUNDA UYARIDA BULUNDU.
-www.brtk.net-
LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ VE AKDENİZ AVRUPA SANAT DERNEĞİ İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ‘KIŞ DÖNEMİ ÇOCUK KURSLARI’ SERGİSİ AÇILDI.
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle etkinlikler düzenleniyor

Perşembe 8 Mart 2018 13:02

Bugün 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü…
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle KKTC’de de etkinlikler düzenleniyor.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle KKTC’de de etkinlikler düzenleniyor.

Sivil toplum örgütleri de gün nedeniyle çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.
Başkent Lekfoşa’da ilk etkinlik Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği organizasyonunda gerçekleştirildi. Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Dünya Kadınlar Günü ve Dünya Böbrek Günü nedeniyle gerçekleştirilen “Bisiklet Etkinliğinde” KTTB’den Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne gidilerek basın açıklaması yapıldı.

Emekçi Kadınlar günü dolayısıyla Atatürk Anıtı , Dr Fazıl Küçük Anıtı ve Zübeyde Hanım büstüne çelenkler de konuldu.

Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve eşi Meral Akıncı Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bu akşam saat 18.30’da Cumhurbaşkanlığı’nda bir resepsiyon verecek.

Diğer Kıbrıs Videoları

HABER VİDEOLARI
PROGRAMLAR