Son Haberler
DÜN AKŞAM YONCA KAVŞAĞI YAKINLARINDA MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA AĞIR YARALANAN BİSİKLET SÜRÜCÜSÜ YAZGELDİ RAHMANOV HAYATINI KAYBETTİ.
-www.brtk.net-
DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI, RUM TARAFININ ÖZELDE ADA’DA VE GENELDE BÖLGEDE TANSİYONU ARTIRICI EYLEMLERİNİ SON DERECE TEHLİKELİ ADIMLAR OLARAK DEĞERLENDİRDİ.
-www.brtk.net-
SURİYE'NİN TÜRKİYE SINIRINDAKİ AFRİN İLÇESİNDE, TÜRKİYE'NİN TERÖR ÖRGÜTÜ PYD/PKK'YA YÖNELİK OLASI ASKERİ HAREKATI, İLÇEDE GERİLİMİN ARTMASINA NEDEN OLURKEN BAZI SİVİLLER İLÇEDEN AYRILIYOR.
-www.brtk.net-
GİRNE, GAZİKÖY VE PAŞAKÖY’DE BUGÜN ELEKTRİK KESİNTİSİ UYGULANACAK.
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

“Doğada Engel Yok”

Perşembe 11 Ocak 2018 13:20

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin Pazar günü gerçekleştireceği “2’nci Doğada Engel Yok” doğa yürüyüşü ile ilgili basın toplantısı düzenlendi.

Dernek Başkanı Günay Kibrit, Dernek Binasındaki basın toplantısında yaptığı konuşmada etkinliğin bu yıl da Taşkent Doğa Parkı’nda yapılacağını dile getirdi.

Kibrit, engelin, doğada değil insanların bilinç ve düşüncesinde olduğundan hareketle tüm halkı sabah saat 7.30’da başlayacak etkinliğe davet etti.

KKTC Telsim, Dağcılık Spor Derneği ve North Prime Insurance Group tarafından desteklenen etkinlik için alınacak katılım numaralarına çekiliş de yapılacağını kaydeden Kibrit, 2 kişiye tablet bir kişiye de sağlık sigortası hediye edileceğini belirtti.

Dağcılık Spor Derneği Başkanı Ergün Vudalı da, her türlü doğa ve spor etkinliğine destek verdiklerini ifade etti.Vudalı, 23 yılda çok sayıda dağ, ova ve parkur yürüyüşü düzenlediklerini dile getirerek, Pazar günü yağmurlu bir hava beklendiğini ancak kendilerinin her şartta orada olacağını kaydetti.

North Prime Insurance Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gülçür de, geçen yıl ilk kez düzenlenen doğa yürüyüşüne de destek verdiklerini anımsattı.
Gülçür, şirket olarak sosyal sorumluluk projelerini her zaman desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar da, etkinliğin bu yıl da geniş katılım ile gerçekleştirilmesini beklediklerini ifade etti.

Etkinliğin farkındalık için yapıldığını da anımsatan Tanpınar, etkinlikle ortopedik özürlülerin doğada dahi özgürce hareket edebildiklerinin vurgulandığını söyledi.

Diğer Kıbrıs Videoları

HABER VİDEOLARI
PROGRAMLAR