Son Haberler
ÖZERSAY ANKARA’DA... BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÖZERSAY, TÜRKİYE DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU İLE GÖRÜŞECEK
-www.brtk.net-
ÖZERSAY ANKARA’DA... BAŞBAKAN YARDIMCISI VE DIŞİŞLERİ BAKANI ÖZERSAY, MEVKİDAŞI ÇAVUŞOĞLU İLE ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK
-www.brtk.net-
DÖVİZ YÜKSELİYOR... TL KARŞISINDA EURO 4.86, STERTLİN 5.5, DOLAR 3.95 SEVİYELERİNDE İŞLEM GÖRÜYOR
-www.brtk.net-
BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ... POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI, SİVİL SAVUNMA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI İLE İÇİŞLERİ BAKANLIĞI BÜTÇELERİ GÖRÜŞÜLECEK
-www.brtk.net-
GAZİVEREN VE ÇAMLIKÖY DİRENİŞİ... GAZİVEREN VE ÇAMLIKÖY DİRENİŞİ’NİN 54’ÜNCÜ YILI VE DİRENİŞTE ŞEHİT DÜŞENLER ANILDI
-www.brtk.net-
YAŞLILAR HAFTASI... ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANI ÇELER: YENİ HUZUREVİ PROJESİNE ÖNCELİK VERİLECEK
-www.brtk.net-
TURİST REHBERLERİ... TURİZM VE ÇEVRE BAKANI ATAOĞLU: TURİST REHBERİ SAYISI BİN 352’YE ULAŞTI, HER DİLDE REHBER YETİŞTİRİLMESİNE ÖNEM VERİYORUZ
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

“Doğada Engel Yok”

Perşembe 11 Ocak 2018 13:20

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin Pazar günü gerçekleştireceği “2’nci Doğada Engel Yok” doğa yürüyüşü ile ilgili basın toplantısı düzenlendi.

Dernek Başkanı Günay Kibrit, Dernek Binasındaki basın toplantısında yaptığı konuşmada etkinliğin bu yıl da Taşkent Doğa Parkı’nda yapılacağını dile getirdi.

Kibrit, engelin, doğada değil insanların bilinç ve düşüncesinde olduğundan hareketle tüm halkı sabah saat 7.30’da başlayacak etkinliğe davet etti.

KKTC Telsim, Dağcılık Spor Derneği ve North Prime Insurance Group tarafından desteklenen etkinlik için alınacak katılım numaralarına çekiliş de yapılacağını kaydeden Kibrit, 2 kişiye tablet bir kişiye de sağlık sigortası hediye edileceğini belirtti.

Dağcılık Spor Derneği Başkanı Ergün Vudalı da, her türlü doğa ve spor etkinliğine destek verdiklerini ifade etti.Vudalı, 23 yılda çok sayıda dağ, ova ve parkur yürüyüşü düzenlediklerini dile getirerek, Pazar günü yağmurlu bir hava beklendiğini ancak kendilerinin her şartta orada olacağını kaydetti.

North Prime Insurance Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gülçür de, geçen yıl ilk kez düzenlenen doğa yürüyüşüne de destek verdiklerini anımsattı.
Gülçür, şirket olarak sosyal sorumluluk projelerini her zaman desteklediklerini ve desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

KKTC Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar da, etkinliğin bu yıl da geniş katılım ile gerçekleştirilmesini beklediklerini ifade etti.

Etkinliğin farkındalık için yapıldığını da anımsatan Tanpınar, etkinlikle ortopedik özürlülerin doğada dahi özgürce hareket edebildiklerinin vurgulandığını söyledi.

Diğer Kıbrıs Videoları

HABER VİDEOLARI
PROGRAMLAR