Son Haberler
DERİNYA VE APLIÇ KAPILARI... CUMHURBAŞKANI AKINCI BÜYÜK BİR İHTİMAL İLE KASIM AYI İÇİNDE DERİNYA VE APLIÇ KAPILARININ AÇILMASINI BEKLEDİKLERİNİ SÖYLEDİ AKINCI, RUM LİDER ANASTASİADİS İLE YAPACAĞI GÖRÜŞMEDE KAPILARIN AÇILMASI İLE İLGİLİ TARİHİN NETLEŞECEĞİNİ BELİRTTİ
-www.brtk.net-
KADIN VE ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ...CUMHURBAŞKANLIĞI KADIN VE ÇOCUKLAR ADINA ÖNEMLİ BİR TOPLANTIYA DAHA EVSAHİPLİĞİ YAPTI..CUMHURBAŞKANI AKINCI’NIN EŞİ MERAL AKINCI, KONUKLARI VE MECLİSTEKİ KADIN MİLLETVEKİLLERİ İLE BİRLİKTE KADIN VE ÇOCUK HAKLARININ KORUNUP GELİŞTİRİLMESİ İLE İLGİLİ YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI İRDELEDİ.
-www.brtk.net-
MECLİS ÇALIŞMALARI...HAFTA İÇİNDE 5 GÜN BOYUNCA MİLLETVEKİLİ YETER SAYISI OLMAMASINDAN DOLAYI YAPILAMAYAN CUMHURİYET MECLİSİ GENEL KURULU YARIN TOPLANACAK.
-www.brtk.net-
MURATAĞA MEYDANI’NDA ŞENLİK...MORMENEKŞE KADINLAR BİRLİĞİ’NİN “KÖYLERİMİZDE ÇİÇEK AÇIYOR” PROJESİ KAPSAMINDA, MURATAĞA, SANDALLAR VE ATLILAR ŞEHİTLERİNİ YAŞATMA DERNEĞİ VE ŞEHİTLER MUHTARLIĞI İŞ BİRLİĞİNDE BUGÜN MURATAĞA MEYDANINDA ŞENLİK DÜZENLENİYOR.
-www.brtk.net-
PALÜZE GÜNÜ...BAĞLIKÖY’DE KÜLTÜREL DEĞERLERİ YAŞATMAK AMACIYLA PALÜZE GÜNÜ DÜZENLENİYOR.
-www.brtk.net-
KHYD YARARINA KONSER...ANKARA KLASİK ENSEMBLESİ, KANSER HASTALARINA YARDIM DERNEĞİ YARARINA BELLAPAİS MANASTIRINDA KONSER VERDİ
-www.brtk.net-
MADEN OCAĞINDA PATLAMA...ÇİN'İN DOĞUSUNDAKİ BİR MADEN OCAĞINDA MEYDANA GELEN PATLAMADA 22 İŞÇİ MAHSUR KALDI.
-www.brtk.net-
KAŞIKÇI OLAYI...ABD BAŞKANI TRUMP: KAŞIKÇI OLAYIYLA İLGİLİ SORUŞTURMAYA ÇOK SAYIDA KİŞİ DAHİL EDİLDİ
-www.brtk.net-
BARZANİ’NİN PARTİSİ BİRİNCİ...IRAK KÜRT BÖLGESEL YÖNETİMİ'NDE NİHAİ SEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANDI. 30 EYLÜL'DEKİ SEÇİMİN SONUÇLARINA GÖRE, MESUT BARZANİ LİDERLİĞİNDEKİ KDP SANDIKTAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTI.
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

Cittaslow Market Mehmetçik ziyaretçilerine sağlıklı ürünler sunuyor

Pazar 22 Temmuz 2018 19:00

Cittaslow Market Mehmetçik ziyaretçilerine sağlıklı bir yaşam sunuyor.

Her Pazar günü kurulan pazarda bölge halkının ürettiği kontrolden geçen sağlıklı ürünler tüketiciyle buluşuyor.

Tümüyle doğal yöntemlerle yetişen ve kontrolden geçen ürünlerin satışa sunulduğu Cittaslow Market Mehmetçik her geçen gün daha da ilgi görüyor.
Ziyaretçilerine sağlıklı bir yaşan sunan pazarda üzümden incire, domates, biber ve patlıcandan babutsaya birçok sebze ve meyveyi bulmak mümkün.
Pazarda ürünlerini satan üreticiler, organik olarak yetiştirdikleri meyve ve sebzelere gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyleyerek özellikle sağlıklı yaşama önem verenlerin bu pazardan alışveriş yaptıklarını kaydettiler.
Vatandaşlar ise her Pazar söz konusu markete geldiklerini ve ihtiyaçlarını aldıklarını belirttiler.

Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli de sağlıklı bir yaşamın önemine değinerek bu kapsamda kurulan pazarın son derece önemli olduğunu söyledi.

Organik tarımda pilot bölge olan Mehmetçik’de 59 kayıtlı kişinin organik üretimle uğraştığını ifade eden Sarıçizmeli, sağlıklı ürünlerin satıldığı marketlerin daha fazla olması gerektiğini sözlerine ekledi.

Diğer Kıbrıs Videoları

HABER VİDEOLARI
PROGRAMLAR