Son Haberler
ULUSAL BİRLİK PARTİSİ, DEMOKRAT PARTİ HÜKÜMETİNİN İSTİFASI BUGÜN CUMHURBAŞKANI AKINCI’YA SUNULUYOR. İSTİFA BUGÜN BAŞBAKAN ÖZGÜRGÜN TARAFINDAN AKINCI’YA SUNULACAK.
-www.brtk.net-
ULUSAL BİRLİK PARTİSİ PARTİ MECLİSİ, DÜN AKŞAM TOPLANARAK, ULUSAL BİRLİK PARTİSİ GENEL BAŞKANI ÖZGÜRGÜN’Ü HÜKÜMET KURMA ÇALIŞMALARI İÇİN YETKİLENDİRDİ.
-www.brtk.net-
CTP PARTİ MECLİSİ DÜN AKŞAM TOPLANDI. ..TOPLANTIDA , CTP GENEL BAŞAKNI ERHÜRMAN’I 4’LÜ KOALİSYON GÖRÜŞMELERİ İÇİN YETKİLENDİRDİ.
-www.brtk.net-
ABD DIŞİŞLERİ SÖZCÜSÜ R NAUERT, OLASI BİR AFRİN OPERASYONU İÇİN TÜRKİYE’Yİ BÖYLE BİR ADIM ATMAMA KONUSUNDA UYARDI.
-www.brtk.net-
TRABZON HAVALİMANI UÇUŞLARA AÇILDI
-www.brtk.net-
18 OCAK 2018 DEVLET PİYANGOSU DÜN AKŞAM ÇEKİLDİ.
-www.brtk.net-
Left Arrow
Loading the player...
Right Arrow

BRTK’ya Turcomoney Özel Ödülü!

Perşembe 23 Kasım 2017 12:36

Türkiye’de ekonomi ve finans alanında yayın yapan dergi Turcomoney’in ‘Türkiye’ye Değer Katanlar’ ödül töreni dün akşam gerçekleştirildi.

Türkiye Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ödül töreni, İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleşti. Törende Bayrak Radyo Televizyon Kurumu’na Turcomoney Özel ödülü verildi.

Kurum adına ödülü Kurum Müdürü Meryem Özkurt aldı. Özkurt törende yaptığı konuşmada, 25 Aralık 1963 yılında bir garajda araba akülerinden Bayrak Radyosu’nu kuran Kıbrıs Türkü adına bu ödülü aldığını söyledi.

Törende konuşan Türkiye Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu da, Türkiye’den adaya borularla deniz altından su getirildiğini anımsatarak kamuoyunun bu konuyla ilgili aydınlatılması ile ilgili desteğiyle hazır bulunan BRT ekibine bu süreçteki katkılarından dolayı teşekkür etti.

Türkiye’nin önde gelen siyaset ve iş dünyasını üst düzey yöneticileri, bilim ve medya dünyasının önde gelen isimlerin katıldığı ödül töreni Turcomoney’in geçmiş yıllara ait çalışmalarını anlatan video gösterimi ile başladı. Konuşmalarının ardından aile fotoğrafı çekilerek ödül töreni sona erdi.

Diğer BRTK'den Haberler Videoları

HABER VİDEOLARI
PROGRAMLAR